سازمان اوقاف و امور خیریه با خرید لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم‌افزار حسابداری مالی، دامنه همکاری خود با چارگون را توسعه داد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

آتنا صاحب پناه، کارشناس فروش محصول به روابط عمومی چارگون با اشاره به خرید نرم‌افزارهای مالی دیدگاه از سوی سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: با این خرید، حسابداری تعهدی در این سازمان عملیاتی می‌‌شود.
به گفته وی سازمان اوقاف و امورخیریه پش از این نیز نرم‌افزارهای اموال و دارائی‌های ثابت و انبار و حسابدار، لجستیک، بانک اطلاعاتی نرم‌افزار مالی در حوزه مالی، BPMS در حوزه مدیریت فرآیند، آموزش و ارزیابی عملکرد، پرسنلی، تشکیلات سازمانی، حضور و غیاب و حقوق و دستمزد، رفاه، مهمانسرا و وام در حوزه منابع انسانی را در ساختار سازمانی خود عملیاتی کرده‌ است.
کارشناس فروش محصول چارگون با بیان اینکه نرم‌افزارهای مالی دیدگاه، تصویری جامع از عملکرد سازمان را در برگرفته و چشم‌اندازی کلان نسبت به وضعیت فعلی و مسیر پیش‌رو را به مدیران سازمان‌ها و شرکت‌ها ارائه می‌دهند، تاکید کرد: متمرکز سازی اطلاعات، حفظ امنیت اطلاعات، امکان تعریف انواع ساختار کدینگ، تبدیل و انتقال اطلاعات،‌ انتقال اطلاعات به سایر سیستم‌های خاص منظوره سازمان، صدور سند از طریق ارتباط با نرم‌افزارهای مرتبط موجود در سازمان از جمله ویژگی‌های نرم‌افزارهای مالی دیدگاه به شمار می‌روند.
گفتنی است؛ سازمان اوقاف و امور خیریه نهاد اداره‌کننده موقوفات در ایران است. قلمرو فعالیت این سازمان شامل موقوفات عام، موقوفات خاصه و اماکن مذهبی اسلامی و همچنین اثلاث باقیه و بقعه‌های متبرکه، صدقات و … است.
مدیریت این پروه از سوی چارگون به جناب آقای مهدی راد واگذار شده است.

اشتراک گذاری :