پرش به محتوای اصلی

 استقرار نرم‌افزار مدیریت فرآیندهای کسب و کار دیدگاه در شرکت روژین دارو

نرم‌افزار مدیریت فرآیندهای کسب و کار (BPMS) دیدگاه جهت مکانیزاسیون فرآیندهای تامین در شرکت روژین دارو، یکی از برندهای صنعت دارویی کشور استقرار یافت.

روژین دارو فعالیت خود را از سال ۲۰۰۹ میلادی با هدف جذب، توسعه و ارائه توانمندی‌های جدید در صنعت دارو آغاز کرد. این شرکت که خود را متعهد می‌داند دسترسی افراد نیازمند به درمان را با بهترین راه حل‌های درمانی، فراهم کند و محصولاتی با کیفیت بالا برای ارتقای سطح کیفیت زندگی در دسترس بیماران قرار دهد، در اواخر سال ۱۳۹۸ به جمع استفاده کنندگان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه پیوست.
شرکت روژین دارو جهت مکانیزاسیون فرآیندهای تامین خود در حوزه پشتیبانی که از خرید گل‌های دارویی تا تامین ملزومات عمومی را شامل می‌شود، از نرم‌افزار BPMS دیدگاه استفاده کرده است. سطح گستردگی استفاده از نرم‌افزار مدیریت فرآیندهای کسب و کار در این شرکت به نحوی است که تمام پرسنل قابلیت شروع فرآیندهای خود را داشته و پس از سپری شدن مراحل تایید توسط واحد بودجه شرکت بررسی و تامین اعتبار می‌شود. پیاده‌سازی قوانین کسب و کار در جهت کنترل صحت و خودکارسازی فرآیند از جمله نکات برجسته در این پروژه است.
شرکت روژین دارو در زمان انتخاب نرم‌افزار BPMS چند معیار اساسی داشت. که در ذیل به چند مورد آن اشاره می‌شود:

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.
  • قابلیت توسعه فرآیندهای کسب و کار توسط شرکت روژین دارو
  • قابلیت پوشش استثنائات فرآیندهای این شرکت
  • قابلیت یکپارچگی با تمام نرم‌افزارهای مورد استفاده در روژین دارو

نرم‌افزار BPMS دیدگاه با توجه به قابلیت پشتیبانی از توابع کتابخانه .Net در فعالیت کاربر(Script Task) و امکان ارتباط با سامانه‌های نرم‌افزاری دیگر که قابلیت ارائه Restful Web API را دارند، از طریق فعالیت سرویس (Service Task) می‌تواند ضمن پشتیبانی از استثنائات فرآیندهای کسب و کار متنوع، این امکان را برای استفاده‌کنندگانش به وجود آورد تا یکپارچکی کامل اطلاعات و فرآیندی را تجربه کنند.
از دیگر استفاده‌کنندگان نرم‌افزار مدیریت فرآیندهای کسب و کار (BPMS) دیدگاه در صنعت دارو  می‌توان به هامر نوین دارو، شرکت کارخانجات داروپخش، شرکت سرمایه‌گذاری دارویی تامین و شرکت الیت دارو اشاره کرد.

مطالب مرتبط

پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون
پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون

ایجاد بلاگ برای چارگون به معنی ایجاد روش نوین ارتباطی علاوه بر روشهای موجود قبلی است. با ایجاد این بلاگ ... ادامه مطلب »

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.