شرکت نوسازی و عمران اکباتان با خرید لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم‌افزارهای حوزه اتوماسیون اداری دیدگاه در فهرست مشتریان چارگون قرار گرفت.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

میلاد پاک‌نژاد، کارشناس فروش محصول به روابط عمومی چارگون گفت: شرکت نوسازی و عمران اکباتان، نرم‌افزار مکاتبات در حوزه اتوماسیون اداری، دیدگاه همراه، سرویس ارسال و دریافت فکس در حوزه زیرساخت دیدگاه را از چارگون خریداری کرده است.
وی ادامه داد: در مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه» به مفهوم اتوماسیون اداری از منظر نوینی نگریسته شده است که محدوده گسترده‌ای از تعاملات را در برگرفته و پاسخگوی حجم وسیعی از فرآیندهای سازمان است. پوشش همه‌جانبه نیازهای کاربران توسط زیرسیستم‌های این مجموعه، به ضمانت اجرایی و تمایل عموم کاربران به بهره‌گیری از آن افزوده است.
کارشناس فروش محصول چارگون خاطرنشان کرد: نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه، دسترسی مدیران و سایر کارکنان به چرخه عملیات روزمره و بررسی و تحلیل فرآیندهای سازمانی را فراهم می‌‌کند. مستند شدن روال‌ها و عملیات انجام‌شده در طول فرآیندهای مختلف سازمان علاوه بر شفاف‌سازی، منجر به بهینه‌سازی چرخه‌ها و تشخیص نارسایی‌های احتمالی می‌شود.
لازم به ذکر است که مدیریت این پروژه را از سوی چارگون سرکار خانم شهرزاد فتاحی برعهده دارد.
شرکت نوسازی و عمران اکباتان از عملکرد طولانی در زمینه ساخت و ساز و بهره‌گیری از سیستم ها و فناوری‌های مرتبط برخوردار بوده و ضمن بهره‌ مندی از توانمندی‌های علمی و تجارب عملی حاصل از احداث شهرک اکباتان، در بسیاری از پروژه‌های عمرانی و ساختمانی دیگر به شکل‌های مختلف از قبیل سرمایه‌گذاری مستقیم، مشارکت، نظارت، پیمانکاری و … حضور فعال و مؤثر داشته است. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این شرکت می‌توانید به آدرس اینترنتی https://www.ekbatan.ir مراجعه کنید.

اشتراک گذاری :