نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه در شرکت نوسازی و عمران اکباتان نصب می‌شود

شرکت نوسازی و عمران اکباتان با خرید لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم‌افزارهای حوزه اتوماسیون اداری دیدگاه در فهرست مشتریان چارگون قرار گرفت.

میلاد پاک‌نژاد، کارشناس فروش محصول به روابط عمومی چارگون گفت: شرکت نوسازی و عمران اکباتان، نرم‌افزار مکاتبات در حوزه اتوماسیون اداری، دیدگاه همراه، سرویس ارسال و دریافت فکس در حوزه زیرساخت دیدگاه را از چارگون خریداری کرده است.
وی ادامه داد: در مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه» به مفهوم اتوماسیون اداری از منظر نوینی نگریسته شده است که محدوده گسترده‌ای از تعاملات را در برگرفته و پاسخگوی حجم وسیعی از فرآیندهای سازمان است. پوشش همه‌جانبه نیازهای کاربران توسط زیرسیستم‌های این مجموعه، به ضمانت اجرایی و تمایل عموم کاربران به بهره‌گیری از آن افزوده است.
کارشناس فروش محصول چارگون خاطرنشان کرد: نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه، دسترسی مدیران و سایر کارکنان به چرخه عملیات روزمره و بررسی و تحلیل فرآیندهای سازمانی را فراهم می‌‌کند. مستند شدن روال‌ها و عملیات انجام‌شده در طول فرآیندهای مختلف سازمان علاوه بر شفاف‌سازی، منجر به بهینه‌سازی چرخه‌ها و تشخیص نارسایی‌های احتمالی می‌شود.
لازم به ذکر است که مدیریت این پروژه را از سوی چارگون سرکار خانم شهرزاد فتاحی برعهده دارد.
شرکت نوسازی و عمران اکباتان از عملکرد طولانی در زمینه ساخت و ساز و بهره‌گیری از سیستم ها و فناوری‌های مرتبط برخوردار بوده و ضمن بهره‌ مندی از توانمندی‌های علمی و تجارب عملی حاصل از احداث شهرک اکباتان، در بسیاری از پروژه‌های عمرانی و ساختمانی دیگر به شکل‌های مختلف از قبیل سرمایه‌گذاری مستقیم، مشارکت، نظارت، پیمانکاری و … حضور فعال و مؤثر داشته است. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این شرکت می‌توانید به آدرس اینترنتی https://www.ekbatan.ir مراجعه کنید.

برچسب ها: , , , , , , , ,