مدیر فناوری اطلاعات شرکت داروسازی فارابی معتقد است: نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه در فاصله‌گذاری اجتماعی و دورکاری ابزاری کارآمد و مناسب است.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.
نرم_افزار مکاتبات دیدگاه اتوماسیون اداری
تسهیل و تسریع دورکاری پرسنل با نرم_افزار مکاتبات دیدگاه

مهندس مجید همدانی تاکید کرد: پرسنل فارابی تا پیش از موضوع فاصله‌گذاری اجتماعی و دورکاری هم در هر زمانی که لازم بوده، توانسته‌اند با نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه نیازهای مکاتباتی خود را برطرف کنند.
وی خاطرنشان کرد: معتقدم قابلیت‌های نرم‌افزار مکاتبات اتوماسیون اداری دیدگاه در حوزه توسعه محصول همچنان می‌تواند کارکردهای بیشتری پیدا کند که در این زمینه نظراتمان را با کارشناسان چارگون به اشتراک گذاشته‌ایم.
وی اضافه کرد: در دوره دورکاری و اهمیت فاصله ‌گذاری اجتماعی، نسخه تحت وب نرم‌افزارمکاتبات دیدگاه که امن‌سازی شده به راحتی و با سرعت و شفافیت همیشگی، ارتباط سازمانی بین بدنه کارشناسی را برقرار کرده است و از این نظر با مشکلی مواجه نبوده‌ایم.
وی همچنین دیدگاه همراه را در زمینه مدیریت چابک سازمان، ابزاری موثر معرفی کرد و گفت: این محصول برای مدیران حوزه‌های حساس شرکت داروسازی فارابی، کارکردهای موثر و آنی داشته است.
مدیر فناوری اطلاعات شرکت داروسازی فارابی ادامه داد: مدیران شرکت با اپلیکیشن مکاتبات دیدگاه همراه به راحتی و در هر زمان و مکانی می‌توانند به امور روزانه خود بپردازند.
وی تسهیل دورکاری را از ویژگی‌های ذاتی دیدگاه همراه دانست و گفت: کاربران بدنه کارشناسی سازمان با نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه امور روزانه در حوزه مکاتبات درون سازمانی را به راحتی انجام می‌دهند و نیازی به دیدگاه همراه ندارند اما در مقابل، این محصول برای همه مدیرانی که به سازمان چابک فکر می‌کنند، قابلیت بهره‌برداری دارد.
مدیر فناوری اطلاعات شرکت داروسازی فارابی خاطرنشان کرد: دیدگاه همراه برای مدیران، قابلیت‌ها و امکانات جذاب زیادی دارد که آن را به ابزاری مطمئن و کارآمد در حوزه مدیریت چابک تبدیل خواهد کرد.
مهندس همدانی یادآورشد: دیدگاه همراه نیز مانند نرم‌‌افزار مکاتبات دیدگاه دارای قابلیت‌های زیادی برای توسعه و بهبود است که البته پیچیدگی‌های خاص خود را دارد.

اشتراک گذاری :