پرش به محتوای اصلی

تسهیل دورکاری پرسنل با نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه مهیا شد

نرم_افزار مکاتبات دیدگاه اتوماسیون اداری دیدگاه

مدیر فناوری اطلاعات شرکت داروسازی فارابی معتقد است: نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه در فاصله‌گذاری اجتماعی و دورکاری ابزاری کارآمد و مناسب است.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.
نرم_افزار مکاتبات دیدگاه اتوماسیون اداری
تسهیل و تسریع دورکاری پرسنل با نرم_افزار مکاتبات دیدگاه

مهندس مجید همدانی تاکید کرد: پرسنل فارابی تا پیش از موضوع فاصله‌گذاری اجتماعی و دورکاری هم در هر زمانی که لازم بوده، توانسته‌اند با نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه نیازهای مکاتباتی خود را برطرف کنند.
وی خاطرنشان کرد: معتقدم قابلیت‌های نرم‌افزار مکاتبات اتوماسیون اداری دیدگاه در حوزه توسعه محصول همچنان می‌تواند کارکردهای بیشتری پیدا کند که در این زمینه نظراتمان را با کارشناسان چارگون به اشتراک گذاشته‌ایم.
وی اضافه کرد: در دوره دورکاری و اهمیت فاصله ‌گذاری اجتماعی، نسخه تحت وب نرم‌افزارمکاتبات دیدگاه که امن‌سازی شده به راحتی و با سرعت و شفافیت همیشگی، ارتباط سازمانی بین بدنه کارشناسی را برقرار کرده است و از این نظر با مشکلی مواجه نبوده‌ایم.
وی همچنین دیدگاه همراه را در زمینه مدیریت چابک سازمان، ابزاری موثر معرفی کرد و گفت: این محصول برای مدیران حوزه‌های حساس شرکت داروسازی فارابی، کارکردهای موثر و آنی داشته است.
مدیر فناوری اطلاعات شرکت داروسازی فارابی ادامه داد: مدیران شرکت با اپلیکیشن مکاتبات دیدگاه همراه به راحتی و در هر زمان و مکانی می‌توانند به امور روزانه خود بپردازند.
وی تسهیل دورکاری را از ویژگی‌های ذاتی دیدگاه همراه دانست و گفت: کاربران بدنه کارشناسی سازمان با نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه امور روزانه در حوزه مکاتبات درون سازمانی را به راحتی انجام می‌دهند و نیازی به دیدگاه همراه ندارند اما در مقابل، این محصول برای همه مدیرانی که به سازمان چابک فکر می‌کنند، قابلیت بهره‌برداری دارد.
مدیر فناوری اطلاعات شرکت داروسازی فارابی خاطرنشان کرد: دیدگاه همراه برای مدیران، قابلیت‌ها و امکانات جذاب زیادی دارد که آن را به ابزاری مطمئن و کارآمد در حوزه مدیریت چابک تبدیل خواهد کرد.
مهندس همدانی یادآورشد: دیدگاه همراه نیز مانند نرم‌‌افزار مکاتبات دیدگاه دارای قابلیت‌های زیادی برای توسعه و بهبود است که البته پیچیدگی‌های خاص خود را دارد.

مطالب مرتبط

پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون
پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون

ایجاد بلاگ برای چارگون به معنی ایجاد روش نوین ارتباطی علاوه بر روشهای موجود قبلی است. با ایجاد این بلاگ ... ادامه مطلب »

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.