نصب و راه‌اندازی نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه در شرکت پیشتازان فناوری طاها

شرکت پیشتازان فناوری طاها(بتیس) با خرید لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم‌افزار مکاتبات از راهکار اتوماسیون اداری و دیدگاه همراه به جمع مشتریان چارگون پیوست.

به گزارش روابط عمومی چارگون، نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه از اولین نرم‌افزارهایی است که در شرکت چارگون توسعه داده شده و پس از سال‌ها تجربه استفاده بیش از یک میلیون کاربر در سازمان‌های مشتری از کامل‌ترین و پرکاربردترین نرم‌افزارهای دیدگاه است.
تغییر روال‌ها و فرآیندها و مهندسی مجدد تعاملات سازمانی، ارائه مفاهیم جدیدی مانند پیش‌نویس الکترونیک، نامه داخلی و پیگیری الکترونیک نامه‌ها، کاهش هزینه‌ها و حذف کاغذ از مزیت‌های این نرم‌افزار است.
امکان پیاده‌سازی هر نوع معماری خاص و مدل‌های ویژه دبیرخانه‌های مختلف، جداسازی پیش‌نویس‌ها از مستندات رسمی سازمان، اجرای نرم‌افزار در مرورگرهای Safari، Chrome، Firefox و IE  و ایجاد رابط کاربری به چند زبان (فارسی و انگلیسی) را نیز می‌توان از جمله قابلیت‌های نرم‌‌افزار مکاتبات دیدگاه‌ دانست.
یکپارچگی و قابلیت ارتباط با سایر سیستم‌های مرتبط از جمله نرم‌افزار کارها، جلسات، مدیریت اسناد و زیرسیستم‌های تکمیلی و ارتباطات برون سازمانی اتوماسیون اداری نیز بر مزیت‌های نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه افزوده است.
با استفاده از امکانات نرم‌افزار مکاتبات، دسترسی مدیران و سایر کارکنان به چرخه عملیات روزمره و بررسی و تحلیل فرآیندهای سازمان فراهم و مستند شدن روال‌ها و عملیات انجام‌شده علاوه بر شفاف‌سازی، منجر به بهینه‌سازی چرخه‌ها و تشخیص نارسایی‌های احتمالی می‌شود.
گفتنی است از سوی چارگون سرکار خانم رویا داخته مدیریت این پروژه را برعهده دارد.

برچسب ها: , , , , , , , , , ,