کارشناس مسئول استقرار منابع انسانی چارگون تاکید کرد: سیستم نظام پیشنهادات یکی از سیستم‌های حوزه منابع انسانی است که برای تحقق مدیریت مشارکتی کمک شایانی به سازمان‌ها می‌کند.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

شراره رضائیه در گفت‌وگو با روابط عمومی چارگون با برشماری مزیت‌های نرم‌افزار نظام پیشنهادات دیدگاه خاطرنشان کرد: مدیران ارشد از آنجا که بیشتر تصمیم گیرنده هستند، کمتر در جزییات کارهای کارشناسی مداخله دارند؛‌ بنابراین در تصمیم‌گیری‌ها نیز نسبت به ملاحظات سازمانی، اطلاعات کمتری دارند.
وی یادآورشد: نرم‌افزار نظام پیشنهادات با ارائه انواع گزارش‌ها و اطلاعات پالایش شده به بهترین و بهینه‌ترین روش،‌ مدیران ارشد سازمان‌ها را برای تصمیم‌گیری‌های بزرگ همراهی می‌کند.
وی ادامه داد: ویژگی دیگر نرم‌افزار نظام پیشنهادات، ایجاد انگیزه در بین کارکنان سازمان‌هاست. این سیستم، افراد را ترغیب می‌کند تا هرچه بیشتر نسبت به فرآیندهایی که در آنها درگیر هستند، دقت کنند و نظراتشان را برای برون‌رفت از مسائل و مشکلات احتمالی سازمان به راحتی بیان کنند.
به گفته وی، در سیستم نظام پیشنهادات امکاناتی وجود دارد که افراد می‌توانند ایده‌ها و پیشنهادات خود را درباره اثربخشی فرآیندها، بهبود کارایی‌ها و سایر مسائل و مشکلات سازمانی اعلام کنند و براساس فرآیندی مشخص، ‌نظرات خود را به مرحله اجرا برسانند.
رضائیه با بیان اینکه نظام پیشنهادات یک مبحث فرآیندی متفاوت در هر سازمان است، گفت: خوشبختانه نرم‌افزار نظام پیشنهادات دیدگاه این قابلیت را دارد تا متناسب با فرآیندهای موجود در هر سازمان مشتری، بومی‌‌سازی شود و هیچ محدودیتی در پیاده‌سازی آیین‌نامه‌های متفاوت برای این سیستم وجود ندارد.
وی شرکت اورند پیشرو، شرکت آب و فاضلاب استان خوزستان و صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر را از جمله کاربران نظام پیشنهادات دیدگاه معرفی کرد و گفت: مهمترین اصل در پذیرش و احساس نیاز به این نرم‌افزار، داشتن نگاه جامع مدیریتی و اعتماد به ارزش افزوده سرمایه‌های انسانی است.
کارشناس مسئول استقرار منابع انسانی چارگون با بیان اینکه نرم‌افزار نظام پیشنهادات فرآیندهای ارزیابی نظرات و پاداش‌دهی به آنها را نیز پوشش می‌دهد، گفت: ارتباط با دیگر نرم‌افزارهای حوزه منابع انسانی از جمله نر‌افزار پرسنلی، ارزیابی عملکرد و حقوق و دستمزد یکی از قابلیت‌های نرم‌افزار نظام پیشنهادات دیدگاه است.
به گفته وی،‌ آگاهی از میزان پیشنهاددهی هر واحد سازمانی یا هر یک از کارکنان، جمع‌آوری اطلاعات درباره تعداد پیشنهادهای ارائه شده یا امتیازات هریک از واحدها، موضوع تخصیص پاداش‌ به پیشنهاد‌دهنده‌ها، ارزیاب‌ها، مجریان و… از مزیت‌های یکپارچگی نرم‌افزار نظام پیشنهادات با سایر نرم‌افزارهای مجموعه دیدگاه است.
رضائیه پوشش همه‌ جانبه فرآیند اجرای پیشنهادات را از دیگر ویژگی‌های بارز نظام پیشنهادات دیدگاه دانست و افزود: هدف نهایی از استقرار این نرم‌افزار در سازمان‌های بهره‌بردار این است که پیشنهادات خلاقانه و تایید شده به اتفاقی عملی و اجرایی منجر شوند.
وی یادآورشد: در نرم‌افزار نظام پیشنهادات دیدگاه فرآیندی جامع و کامل برای اطلاع‌رسانی و کنترل مراحل اجرای یک پیشنهاد تصویب شده در نظر گرفته شده است که مدیران می‌توانند با این فرآیند تا زمان اثربخشی و حصول نتیجه، قدم به قدم به پیش بروند.
کارشناس مسئول استقرار منابع انسانی چارگون همچنین به تلاش تیم فنی و تولید محصول برای ارتقای کمی و کیفی نرم‌افزار نظام پیشنهادات در آینده نزدیک اشاره کرد و گفت: ارتباط با سایر نرم‌افزارهای همسو از جمله نرم‌افزار جلسات و همچنین و ایجاد فضای تعاملی برای گفت‌وگو میان اعضای کمیته‌های ارزیابی پیشنهادات و چندین قابلیت دیگر از جمله نقاط هدف‌گذاری شده برای ارتقای نرم‌افزار نظام پیشنهادات دیدگاه است.

اشتراک گذاری :