نرم‌افزار پایشگر در اداره کل امور مالیاتی شمیرانات عملیاتی می‌شود

اداره کل امور مالیاتی شمیرانات با خرید لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نصب پایشگر دامنه همکاری خود با چارگون را توسعه داد.

به گزارش روابط عمومی چارگون، اداره کل امور مالیاتی شمیرانات از مشتریان قدیمی چارگون است که در حال حاضر از نرم افزارهای مختلف حوزه اتوماسیون اداری شامل نرم‌افزار مکاتبات و سرویس‌های تبادل اطلاعات برون سازمانی و درون سازمانی SYNC،link ECE، بهره می‌برد.
نصب نرم‌افزار پایشگر در این اداره کل با هدف تسهیل فرآیندهای نگهداری و پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه» صورت گرفته است.
بنابراین گزارش، نرم‌افزار پایشگر دیدگاه با امکانات مختلفی از جمله بررسی وضعیت سرویس‌های مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه و سرویس‌های لازم برای کارکرد آن، بررسی وضعیت ارتباطی سرورهای دارای سرویس sync، امکان سفارشی‌سازی بر اساس ساختار و استانداردهای سازمان به افزایش بهره‌وری سازمانی مشتریان کمک می‌کند.
این نرم‌افزار با نمایش روند رشد نامه‌ها، پیش‌نویس‌ها، پیام‌ها و فکس‌ها، اعلام کاربران مشکوک سیستم عامل و بانک اطلاعاتی و امکان ارسال اخطارهای لازم از طریق ایمیل و پیام کوتاه و سایر امکانات به شرکت‌ها و سازمان‌ها به عملکرد بهینه سیستم‌ها و افزایش ضریب امنیتی آن‌ها منجر می‌شود.
نرم‌افزار پایشگر با تشخیص سریع احتمال اختلال در منابع سخت افزاری یا نرم‌افزاری و امکان وقوع وضعیت غیرمنتظره‌ و یا روند غیرمعمول استفاده از سیستم‌ها با ارسال ایمیل و پیامک، مدیر سیستم را برای رسیدگی فوری به اختلالات و پیشگیری از وقوع آنها مطلع می‌کند.
گفتنی است؛ مدیریت این پروژه از سوی چارگون به جناب آقای ابراهیم قلی‌پور واگذار شده است.

برچسب ها: , , , , , , ,