کارگاه آموزشی نرم‌افزار پرسنلی دیدگاه برای کاربران کارگزینی‌های تابعه دانشگاه علوم پزشکی تهران از سوی مرکز آموزش و مشاوره چارگون برگزار می‌شود.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

سارا دانه‌کار – کارشناس ارشد مرکز مشاوره و آموزش در گفت‌وگو با روابط عمومی چارگون تاکید کرد: این کارگاه آموزشی در حوزه نرم‌افزار پرسنلی از راهکار مدیریت منابع انسانی دیدگاه برای بیش از ۱۰۰ نفر از کاربران کارگزینی‌های مراکز تابعه دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: برگزاری این کارگاه آموزشی به درخواست دانشگاه علوم پزشکی ایران و متناسب با نیازهای آموزشی کاربرانش پیشنهاد شده و شامل سرفصل‌های آموزشی از جمله آموزش امکانات و قابلیت‌های نرم‌افزار پرسنلی دیدگاه، اصلاحیه نردبانی حکم‌ها، آرشیو پرونده‌های پرسنلی و آموزش هوشمندسازی و همچنین پرسش و پاسخ، خواهد بود.
به گفته وی، فیچر اصلاحیه نردبانی احکام نرم‌افزار پرسنلی دیدگاه پیش از این در دانشگاه علوم پزشکی تهران استفاده نشده است؛ بنابراین کارشناسان چارگون تلاش می‌کنند تا قواعد بکارگیری این قابلیت را به کاربران بیاموزند. این قابلیت نرم‌افزار پرسنلی دیدگاه، امکان اصلاح احکام و اعمال تغییرات آنها در سال‌های متوالی را به راحتی در اختیار مدیران کارگزینی قرار می‌دهد.
کارشناس ارشد آموزش چارگون همچنین اضافه کرد: تشریح دستاوردها و چگونگی اثر‌گذاری پروژه هوشمندسازی وزارت بهداشت، دانشگاه‌های علوم پزشکی و سازمان غذا و دارو که از یکسال قبل و با درخواست مدیران وزارت بهداشت آغاز شده است نیز بخش دیگر از این کارگاه آموزشی خواهد بود. در این بخش، کارشناسان چارگون تلاش می‌کنند تا کاربران دانشگاه علوم پزشکی تهران را با ابعاد مختلف این پروژه آشنا کنند تا بتوانند ضمن اطمینان از صحت اطلاعات و داده‌ها، محاسبات خود را به درستی و با کیفیت انجام ‌دهند و امکان ارائه بهترین و دقیق‌‌ترین گزارش‌های مدیریتی را به دست بیاورند.
به گفته دانه‌کار، این کارگاه آموزشی از ساعت 13 تا 16 روزسه‌شنبه 26 دیماه با حضور سرکارخانم نازی دمیرچی و جناب آقای پویا کامیار از کارشناسان چارگون در محل دانشگاه علوم پزشکی تهران برپا خواهد شد.
لازم به ذکر است؛ از پروژه هوشمندسازی سیستم منابع انسانی وزارت بهداشت و درمان و دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور ۳۱ اردیبهشت‌ماه امسال در دانشگاه علوم پزشکی ایران و با حضور نمایندگانی از وزارت بهداشت و درمان، سازمان غذا و دارو،کارشناسان و مدیران دانشگاه‌های علوم پزرشکی ایران، ‌تهران، جندی‌شاپور و تبریز رونمایی شد.

اشتراک گذاری :