کارگاه آموزشی سیستم پرسنلی از مجموعه نرم‌افزارهای راهکار منابع انسانی دیدگاه امروز برای رابطین سازمان دامپزشکی کشور و نمایندگان ادارات استانی آن برگزار شد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گزارش روابط عمومی چارگون در این کارگاه یک‌روزه چگونگی کارکرد نرم‌افزار پرسنلی، متمرکزسازی اطلاعات پرسنل و انجام کلیه امور مربوط به احکام و پرونده‌های پرسنلی به متصدیان امر در ادارات استانی سازمان دامپزشکی آموزش داده می‌شود.
کارگاه آموزشی سیستم پرسنلی از مجموعه نرم‌افزارهای حوزه‌ منابع انسانی دیدگاه توسط کارشناسان این حوزه خانم‌ها نسترن ملاشریفی و مهشید راد برای نمایندگان استان‌های این سازمان در حال انجام است.
گفتنی است کارگاه یک‌روزه آموزشی نرم‌افزار انبار و حسابداری انبار از مجموعه نرم‌افزاری راهکار لجستیک دیدگاه نیز ۱۴ اسفند سال گذشته در سازمان دامپزشکی کشور برگزار شد.
در این کارگاه بکارگیری این نرم‌افزار برای مدیریت موجودی و جابجایی کالاهای انبار به نمایندگان و رابطین سازمان دامپزشکی مرکزی و نمایندگان استانی آن، آموزش داده شد.
سازمان دامپزشکی کشور نرم‌‌افزارهایی مختلفی از راهکارهای لجستیک، ‌مالی و منابع انسانی مجموعه دیدگاه را برای نصب و راه‌اندازی برگزیده است.

اشتراک گذاری :