پرش به محتوای اصلی

ارائه نرم‌افزار BPMS دیدگاه به سازمان منطقه آزاد کیش

نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه در شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه‌های کیش نصب می‌شود

سازمان منطقه آزاد کیش با خرید لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم‌افزارهای حوزه مدیریت فرآیندها (BPMS) دامنه همکاری خود با چارگون را توسعه داد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

آرین ساحلی، کارشناس فناوری اطلاعات سازمان منطقه آزاد کیش درباره توسعه این همکاری‌ها به روابط عمومی چارگون گفت: جزو سازمان‌های پیشرو در استفاده از سیستم‌های اتوماسیون اداری در کشور هستیم که تقریبا با همه شرکت‌های دارای این محصولات همکاری داشته‌ایم و هرکدام به دلایلی نتوانسته‌اند نیازهای ما را پوشش دهند.
وی ادامه داد: از سال 94 نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه را در سازمان منطقه آزاد کیش عملیاتی کرده‌ایم که تا به امروز از کارکرد و پشتیبانی آن رضایت کامل داریم.
کارشناس فناوری اطلاعات سازمان منطقه آزاد کیش درباره استقرار نرم‌افزار مدیریت فرآیندهای دیدگاه در این سازمان نیز تاکید کرد: سازمان ما از گستردگی و گستره کاری وسیعی برخوردار است که نیازمند همکاری و انسجام بین بخشی است.
وی با بیان اینکه در حال حاضر نیز از نرم‌افزار BPMS استفاده می‌کنیم و با کارکرد آن آشنایی کامل داریم، گفت:‌ با شناخت و بررسی نرم‌افزار BPMS دیدگاه تصمیم گرفتیم تا با جایگزینی این سیستم، نیازها و خلاء‌های موجود را برطرف کنیم.
ساحلی یادآورشد: در حال حاضر مکاتبات 5، دیدگاه همراه و سرویس‌های ارسال و دریافت فکس، رهگیری نامه و سینک از مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه در سازمان منطقه آزاد کیش توسط 700 کاربر مورد استفاده قرارمی‌گیرند.
به گفته وی، یکپارچگی و قابلیت ارتباط بین نرم‌افزارهای مختلف دیدگاه ‌مزیت بسیار ویژه‌ای برای کاربران آن محسوب می‌شود و انگیزه خوبی برای دستیابی به ارزش‌افزوده این نرم‌افزارهای یکپارچه در سازمان‌هاست.
لازم به ذکر است؛ مدیریت این پروژه را از سوی چارگون، سرکار خانم مهسا اشرفی برعهده دارد.

مطالب مرتبط

پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون
پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون

ایجاد بلاگ برای چارگون به معنی ایجاد روش نوین ارتباطی علاوه بر روشهای موجود قبلی است. با ایجاد این بلاگ ... ادامه مطلب »

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.