سازمان منطقه آزاد کیش با خرید لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم‌افزارهای حوزه مدیریت فرآیندها (BPMS) دامنه همکاری خود با چارگون را توسعه داد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

آرین ساحلی، کارشناس فناوری اطلاعات سازمان منطقه آزاد کیش درباره توسعه این همکاری‌ها به روابط عمومی چارگون گفت: جزو سازمان‌های پیشرو در استفاده از سیستم‌های اتوماسیون اداری در کشور هستیم که تقریبا با همه شرکت‌های دارای این محصولات همکاری داشته‌ایم و هرکدام به دلایلی نتوانسته‌اند نیازهای ما را پوشش دهند.
وی ادامه داد: از سال 94 نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه را در سازمان منطقه آزاد کیش عملیاتی کرده‌ایم که تا به امروز از کارکرد و پشتیبانی آن رضایت کامل داریم.
کارشناس فناوری اطلاعات سازمان منطقه آزاد کیش درباره استقرار نرم‌افزار مدیریت فرآیندهای دیدگاه در این سازمان نیز تاکید کرد: سازمان ما از گستردگی و گستره کاری وسیعی برخوردار است که نیازمند همکاری و انسجام بین بخشی است.
وی با بیان اینکه در حال حاضر نیز از نرم‌افزار BPMS استفاده می‌کنیم و با کارکرد آن آشنایی کامل داریم، گفت:‌ با شناخت و بررسی نرم‌افزار BPMS دیدگاه تصمیم گرفتیم تا با جایگزینی این سیستم، نیازها و خلاء‌های موجود را برطرف کنیم.
ساحلی یادآورشد: در حال حاضر مکاتبات 5، دیدگاه همراه و سرویس‌های ارسال و دریافت فکس، رهگیری نامه و سینک از مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه در سازمان منطقه آزاد کیش توسط 700 کاربر مورد استفاده قرارمی‌گیرند.
به گفته وی، یکپارچگی و قابلیت ارتباط بین نرم‌افزارهای مختلف دیدگاه ‌مزیت بسیار ویژه‌ای برای کاربران آن محسوب می‌شود و انگیزه خوبی برای دستیابی به ارزش‌افزوده این نرم‌افزارهای یکپارچه در سازمان‌هاست.
لازم به ذکر است؛ مدیریت این پروژه را از سوی چارگون، سرکار خانم مهسا اشرفی برعهده دارد.

اشتراک گذاری :