شرکت سرمایه‌گذاری دارویی تامین با خرید لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم‌افزار BPMS دیدگاه، دامنه همکاری خود با چارگون را توسعه داد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

tpicoholding

به گزارش روابط عمومی چارگون، میلاد پاکنژاد، کارشناس فروش محصول، شرکت سرمایه‌گذاری دارویی تامین را یکی از مشتریان قدیمی چارگون دانست و گفت: این شرکت پیش از این نیز از مجموعه نرم‌افزارهای دیدگاه در حوزه اتوماسیون اداری و زیرساخت بهره می‌برد.
وی ادامه داد: شرکت سرمایه‌گذاری دارویی تامین از نرم‌افزار مکاتبات، ‌پایشگر، دیدگاه همراه و سرویس‌های ارسال و دریافت فکس و ایمیل و همچنین سرویس تبادل اطلاعات برون سازمانی ECE از مجموعه نرم‌افزارهای دیدگاه را خریداری کرده بود که اخیرا نیز نرم‌افزار مدیریت فرآیندها (BPMS) به این مجموعه اضافه شده‌است.
کارشناس فروش محصول چارگون خاطر نشان کرد: سیستم‌های مدیریت فرآیند کسب‌ و کار مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، شامل ابزارهای متعددی به منظور طراحی و مدیریت سازمانی و راهکاری مطمئن برای نظارت بر اجرای فرآیندها و تصمیم‌سازی‌ها در سازمان‌هاست.
گفتنی است؛ مدیریت این پروژه از سوی چارگون به جناب آقای مهدی راد واگذار شده است.
شرکت سرمایه گذاری دارویی تأمین (TPICO) در سال 82 در راستای مدیریت استراتژیک شرکت‌های دارویی متعلق به شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی (شستا) تأسیس شد. این شرکت هم اکنون مدیریت 30 شرکت دارویی با حدود 8000 نفر نیروی انسانی را بر عهده دارد. برای اطلاعات بیشتر درباره این شرکت به آدرس اینترنتی https://www.tpicoholding.com مراجعه کنید.

اشتراک گذاری :