نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه با هدف آسان کردن فرآیند دسترسی و نگهداری مکتوبات و حذف کامل کاغذ به اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین ارائه شد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گزارش روابط عمومی چارگون، اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین با خرید لیسانس و ارائه خدمات، نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم‌افزار مکاتبات5 و سینک سرور حوزه اتوماسیون اداری به مجموعه کارابران دیدگاه افزوده شد.
سال‌ها تجربه استفاده بیش از یک میلیون کاربر در سازمان‌های مشتری از نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه، این محصول را به یکی از کاربردی‌ترین و کامل‌ترین نرم‌افزارهای دیدگاه بدل کرده است.
از آنجا که نرم‌افزار مکاتبات اداری از اولین محصولات توسعه یافته دیدگاه‌ست، هم‌اکنون نیز نسل پنجم آن ارائه شده و علاوه بر مشتریان جدید، بسیاری از سازمان‌های کاربر، درخواست جایگزینی آن به جای نسخه قبلی را دارند.
نرم‌افزار مکاتبات 5 دیدگاه، علاوه بر حذف کامل کاغذ از ساختار اداری(Paperless) دارای قابلیت‌های توسعه یافته در پیگیری نامه‌ها و آرشیو و مدیریت اسناد است.
استفاده از بخش‌های مختلف منوی اداری و امکان گشودن چندین پنجره به صورت همزمان و همچنین امکان فضای تعامل و گفت‌و‌گوی کاربران با یکدیگر از ویژگی‌های نسل پنجم نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه است.
این محصول در نسل جدید دیدگاه با قابلیت‌ پیاده‌سازی انواع معماری‌ها خاص و ویژه برای دبیرخانه‌ها و امکان جداسازی پیش‌نویس‌ها از مستندات رسمی، دایره عملیاتی حوزه اتوماسیون اداری سازمان را توسعه می‌دهد.
اجرای نرم‌افزار مکاتبات5 دیدگاه در مرورگرهای Safari، Chrome ،Firefox و IE نیز ارزش افزوده دیگری است که کارکرد این نرم‌افزار و دامنه نفوذ آن در سازمان‌های مشتری را افزایش داده است.
اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین علاوه بر نرم‌افزار مکاتبات همچنین به سرویس سینک دیدگاه نیز مجهز شده است.
سینک سرور یکی از محصولات دانش‌بنیان چارگون است که با هدف یکسان‌سازی اطلاعات مشتریانی که با معماری توزیع شده (چند سروری) از دیدگاه استفاده می‌کنند تولید شده است و درحال حاضر بسیاری از سازمان بزرگ مشتری چارگون از این سرویس استفاده می‌کنند.
گفتنی است مدیریت این پروژه از سوی چارگون به جناب آقای مهدی راد واگذار شده است.

اشتراک گذاری :