پرش به محتوای اصلی

تجهیز اداره کل ورزش استان قزوین به نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه

اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین

نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه با هدف آسان کردن فرآیند دسترسی و نگهداری مکتوبات و حذف کامل کاغذ به اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین ارائه شد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گزارش روابط عمومی چارگون، اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین با خرید لیسانس و ارائه خدمات، نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم‌افزار مکاتبات5 و سینک سرور حوزه اتوماسیون اداری به مجموعه کارابران دیدگاه افزوده شد.
سال‌ها تجربه استفاده بیش از یک میلیون کاربر در سازمان‌های مشتری از نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه، این محصول را به یکی از کاربردی‌ترین و کامل‌ترین نرم‌افزارهای دیدگاه بدل کرده است.
از آنجا که نرم‌افزار مکاتبات اداری از اولین محصولات توسعه یافته دیدگاه‌ست، هم‌اکنون نیز نسل پنجم آن ارائه شده و علاوه بر مشتریان جدید، بسیاری از سازمان‌های کاربر، درخواست جایگزینی آن به جای نسخه قبلی را دارند.
نرم‌افزار مکاتبات 5 دیدگاه، علاوه بر حذف کامل کاغذ از ساختار اداری(Paperless) دارای قابلیت‌های توسعه یافته در پیگیری نامه‌ها و آرشیو و مدیریت اسناد است.
استفاده از بخش‌های مختلف منوی اداری و امکان گشودن چندین پنجره به صورت همزمان و همچنین امکان فضای تعامل و گفت‌و‌گوی کاربران با یکدیگر از ویژگی‌های نسل پنجم نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه است.
این محصول در نسل جدید دیدگاه با قابلیت‌ پیاده‌سازی انواع معماری‌ها خاص و ویژه برای دبیرخانه‌ها و امکان جداسازی پیش‌نویس‌ها از مستندات رسمی، دایره عملیاتی حوزه اتوماسیون اداری سازمان را توسعه می‌دهد.
اجرای نرم‌افزار مکاتبات5 دیدگاه در مرورگرهای Safari، Chrome ،Firefox و IE نیز ارزش افزوده دیگری است که کارکرد این نرم‌افزار و دامنه نفوذ آن در سازمان‌های مشتری را افزایش داده است.
اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین علاوه بر نرم‌افزار مکاتبات همچنین به سرویس سینک دیدگاه نیز مجهز شده است.
سینک سرور یکی از محصولات دانش‌بنیان چارگون است که با هدف یکسان‌سازی اطلاعات مشتریانی که با معماری توزیع شده (چند سروری) از دیدگاه استفاده می‌کنند تولید شده است و درحال حاضر بسیاری از سازمان بزرگ مشتری چارگون از این سرویس استفاده می‌کنند.
گفتنی است مدیریت این پروژه از سوی چارگون به جناب آقای مهدی راد واگذار شده است.

مطالب مرتبط

پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون
پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون

ایجاد بلاگ برای چارگون به معنی ایجاد روش نوین ارتباطی علاوه بر روشهای موجود قبلی است. با ایجاد این بلاگ ... ادامه مطلب »

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.