کورهان آیدال – مدیر منابع انسانی شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای اورست مدرن پارس از تجربه بهره‌برداری نرم ‌افزارهای جامع منابع انسانی دیدگاه و ارائه خدمات به 10 هزار پرسنل این شرکت می‌گوید.

ارائه خدمات به 10 هزار پرسنل فروشگاه_های اورست با نرم _افزارهای جامع منابع انسانی دیدگاه

شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای اورست مدرن پارس از مشتریان چارگون است که در حال حاضر با برند جامبو در ایران فعالیت می‌کند. به گفته کورهان آیدال – مدیر منابع انسانی این شرکت، ‌در حال حاضر 900 فروشگاه اورست مدرن پارس در 10 شهر ایران فعالند که امور پرسنلی آنها از طریق نرم‌افزارهای مدیریت منابع انسانی دیدگاه و در دفتر مرکزی این شرکت در تهران، مدیریت و کنترل می‌شود.
او همچنین به بهره‌برداری نرم ‌افزارهای جامع منابع انسانی دیدگاه از 2 سال و نیم گذشته در این شرکت، اشاره کرد و گفت: برای همکاری با چارگون دلایل مختلفی داشتیم. برایمان بسیار مهم بود که سیستم‌هایی را در شرکت عملیاتی کنیم که دائما توسعه و بهبود داشته باشند و کارا‌یی‌هایشان دائما ارتقای کمی و کیفی داشته باشند. علاوه بر این، تجربه همکاری با شرکت‌ها و سازمانهای بزرگ دولتی و خصوصی در کارنامه کاری شرکت پیمانکار از دیگر معیارهایمان در انتخاب چارگون بود.
مدیر منابع انسانی شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای اورست مدرن پارس، ‌پشیبانی چارگون را در سطحی مطلوب و راضی ‌کننده دانست و گفت: بسیاری از مواقع پیش آمده است که مشکلاتی در پوشش نیازهای سیستمی شرکت داشته‌ایم که کارشناسان پشتیبانی چارگون در کوتاهترین زمان راه حلی پیدا و ما را در برطرف کردن آنها، همراهی کرده‌اند. این ویژگی یکی از دلایلی است که موجب توسعه و ادامه همکاری‌های ما و شرکت چارگون شده است.
کورهان آیدال تاکید کرد: در حالیکه چارگون شرکت‌ها و مشتریان زیادی دارد هر زمانی که به پشتیبانی آنها نیاز داریم، تلفنی و یا از طریق حضور در شرکت و برگزاری کارگاه‌های آموزشی ما را همراهی کرده‌اند و برای یافتن راه‌حل‌های مناسب و برطرف کردن مشکلاتمان، اشتیاق زیادی نشان داده‌اند.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گفته وی، خدمت‌دهی آنی به مشتریان و رسیدگی به درخواست‌هایشان به ویژه در شرکت‌های برنامه نویس ERP را کمتر می‌توان دید؛ چراکه معمولا این شرکت‌ها به دلیل گستردگی دامنه مشتریانشان و خدماتی که می‌دهند ساختاری بوروکراتیک و اداری دارند که نه تنها زمان را از بین می‌برد بلکه بازدهی را هم پایین می‌آورد؛ خوشبختانه عملکرد شرکت چارگون برخلاف این رویه بوده است.
مدیر منابع انسانی شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای اورست مدرن پارس خاطرنشان کرد:‌ چارگون برای ما یک پارتنر و همکار مطمئن درحوزه نرم افزارهای جامع منابع انسانی است که به چشم یک پیمانکار صرف، به او نگاه نمی‌کنیم.
گفتنی است؛ عملیات استقرار و راه‌اندازی نرم‌ افزارهای مدیریت منابع انسانی دیدگاه شامل نرم‌افزارهای حضور و غیاب، ‌حقوق و دستمزد و پرسنلی برای خدمات دهی به 10 هزار کارمند ستادی و نمایندگی‌های استانی در شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای اورست مدرن پارس انجام شده است. برگزاری کارگاه اموزشی ۲ روزه با سرفصل‌های مهمی از جمله چگونگی کارکرد نرم‌افزار پرسنلی، متمرکزسازی اطلاعات پرسنل و انجام کلیه امور مربوط به احکام و پرونده‌های پرسنلی از جمله اقدامات چارگون برای ارائه خدمات به این شرکت بوده است.

اشتراک گذاری :