راه‌اندازی نسخه پنجم سیستم مکاتبات دیدگاه از راهکار اتوماسیون اداری در 4 سازمان مشتری از سوی کارشناسان استقرار چارگون، عملیاتی شد.

به گزارش روابط عمومی چارگون، در نخستین اقدام کارشناسان استقرار اتوماسیون اداری، اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قم که از سال ۸۴ تاکنون برای انجام امور اداری و گردش مکاتبات خود اتوماسیون اداری دیدگاه بهره می‌برد به نسخه پنجم سیستم مکاتبات دیدگاه مجهز شد. با حضور کارشناس شرکت چارگون در این اداره‌ کل، الگوهای نامه و برخی فرآیند‌های مکاتباتی مورد بازبینی و اصلاح قرار گرفت. همچنین در کلاس‌های آموزشی کاربران با نحوه جستجوی سریع عناوین گیرندگان و جاگذاری خودکار آن بر روی نامه که سهولت گردش مکاتبات را به دنبال دارد، آشنا شدند.

انستیتو پاستور و شرکت آسان سرمایه گستر ایرانیان در فهرست مشتریان چارگون

انستیتو پاستور که از سال ۱۲۹۸ در زمینه تشخیص بیماری‌های مختلف، ارائه روش‌های کنترل و ساخت محصولات بیولوژیک فعالیت دارد از اوایل سال 98 به جمع مشتریان چارگون پیوسته است. در حال حاضر ارتباط این مجموعه و مراکز تحقیقاتی و آزمایشگاه‌های زیرمجموعه، آنلاین و از طریق نسخه پنجم سیستم مکاتبات دیدگاه انجام می‌شود. ارسال مکتوبات به خارج از سازمان به صورت الکترونیکی و paperless نیز از طریق زیرسیستم‌های فکس، ECE و سامانه رصد صورت می‌گیرد.
با راه اندازی نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه در شرکت آسان سرمایه گستر ایرانیان نیز تمامی مکاتبات داخلی این مجموعه با شعب به صورت آنلاین و از طریق نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه ارسال و پیگیری می‌شوند. در این مجموعه نیز از سرویس‌های فکس و ECE برای ارسال نامه‌ها به خارج از سازمان استفاده می‌شود.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

تغییر نسل سیستم مکاتبات دیدگاه در شرکت پتروشیمی مخازن سبز عسلویه

بنا بر این گزارش، در ادامه فعالیت‌های کارشناسان استقرار اتوماسیون اداری چارگون، کاربران دفتر تهران و سایت عسلویه شرکت پتروشیمی مخازن سبز عسلویه، کارگاه آموزشی نسخه جدید نرم‌افزار اتوماسیون اداری را گذراندند. علاوه بر آموزش چگونگی کاربری نسخه پنجم سیستم مکاتبات دیدگاه و اجرای نسخه جدید دیدگاه در این مجموعه، قابلیت‌های جدید و رابط کاربری منحصربفرد آن نیز مورد توجه کاربران و مسولین ثبت در دبیرخانه، قرار گرفت.

سیستم مکاتبات دیدگاه

نسخه پنجم سیستم مکاتبات دیدگاه، گردش مکانیزه نامه‌ها و مکاتبات سازمانی را در کلیه سطوح تحت پوشش قرار می‌دهد. از ویژگی‌های منحصر به فرد و مهم نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه در سازمان‌های مشتری می‌توان به حذف کامل کاغذ از ساختار اداری (Paperless) اشاره کرد. پیگیری نامه‌ها و آرشیو و مدیریت اسناد، امکان استفاده از بخش‌های مختلف منوی اداری (Multi-Window) و بازکردن چندین پنجره به صورت همزمان از دیگر مزیت‌های این سیستم است.
قابلیت‌های عدم نیاز به آپدیتoffice و وجود فضای تعامل و گفت‌و‌گو chat وcollaboration ،Drag and drop بین کاربران این سیستم با استقبال زیادی مواجه شده است.

اشتراک گذاری :