پرش به محتوای اصلی

تغییر نسل دیدگاه با استقرار نرم‌افزار مکاتبات5 در شهرداری هشتگرد

تغییر نسل مجموعه نرم‌افزارهای دیدگاه با استقرار نرم‌افزار مکاتبات 5 و ارائه آموزش‌های لازم به کاربران در شهرداری هشتگرد،‌ عملیاتی شد.
 

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

علیرضا صفری-مسئول حساب شهرداری هشتگرد گفت: در اردیبهشت 97 با حضور جناب آقای دکتر بهمنی- شهردار جدید هشتگرد و برگزاری جلسات متعدد کارشناسی و دموی محصولات دیدگاه و همچنین نقطه نظرات مثبت ایشان نسبت به شرکت چارگون بر روی پروژه تغییر نسل مکاتبات4 به نسل جدید دیدگاه5 تفاهم شد.
وی تاکید کرد:‌ تغییر نسل دیدگاه 5 در این مجموعه با اصلاح و بازبینی برخی روال‌ها و همچنین آموزش کاربران نرم‌افزار مکاتبات انجام شد و محمود اقدم- کارشناس استقرار اتوماسیون اداری چارگون،‌ توضیحات و آموزش‌های لازم را به کاربران ارائه کرد.
صفری یادآورشد: شهرداری هشتگرد علاوه بر نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه5 از سرویس‌های ECE LINK و سرویس ارسال و دریافت فکس دیدگاه نیز بهر می‌برد.
به گفته وی، اپلیکیشن مکاتبات دیدگاه همراه نیز برای ایجاد دسترسی آسان مدیران این مجموعه به کارتابل‌های مدیریتی خود و انجام امور روزانه و پر کاربرد مثل مشاهده نامه‌ها، ارجاع آنها و یا پاسخ و ارجاع پیشنویس‌ها و…انتخاب دیگر مدیران شهرداری هشتگرد بوده است.
صفری با اشاره به قابلیت‌ها و ویژگی‌های نسل دیدگاه‌5 یادآورشد: نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه 5 توسط همه مرورگرهای موجود پوشش داده می‌شود و با ارائه امکانات و قابلیت‌های فراوان کاربر را در انجام امور روزانه، مکاتبات اداری و گردش کار امور همراهی می‌کند.
مسئول حساب شهرداری هشتگرد ادامه داد: امیدواریم ارزش افزوده‌های نرم‌افزار مکاتبات5 دیدگاه در شهرداری هشتگرد موجب ادامه همکاری‌های چارگون با این مجموعه و توسعه نفوذ و دامنه نرم‌افزارهای دیدگاه در آن شود. به گفته وی، شهرداری هشتگرد از توسعه همکاری با چارگون در زمینه بهر‌برداری از نرم‌افزارهای مدیریت منابع انسانی دیدگاه نیز استقبال کرده است.

مطالب مرتبط

پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون
پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون

ایجاد بلاگ برای چارگون به معنی ایجاد روش نوین ارتباطی علاوه بر روشهای موجود قبلی است. با ایجاد این بلاگ ... ادامه مطلب »

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.