نصب نرم‌افزارهای مالی دیدگاه در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی زنجان

سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی زنجان با خرید لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم‌افزارهای مالی مجموعه دیدگاه به جمع مشتریان چارگون پیوست.

آتنا صاحب پناه، کارشناس فروش محصول به روابط عمومی چارگون گفت: سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی زنجان با خرید نرم‌افزارهای بودجه و اعتبارات و حسابداری مالی تلاش دارد تا با با راهکارهای متنوع و ابزارهای ساده ارائه شده از سوی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، انواع نظام‌های مالی دولتی را به راحتی اجرا کنند.
وی ادامه داد: نرم افزار حسابداری مالی دیدگاه، تصویری جامع از عملکرد بنگاه را در برگرفته و می‌تواند چشم‌اندازی کلان را به مدیران ارائه کند.
وی یادآور شد: متمرکز سازی اطلاعات، حفظ امنیت اطلاعات، امکان تعریف انواع ساختار کدینگ، تبدیل و انتقال اطلاعات، مدیریت گردش مکانیزه اسناد و حساب‌ها، حسابداری چند ارزی، ارائه گزارشات با کاربردهای مختلف و گزارش‌های تجمیعی از جمله ویژگی‌های نرم‌افزار حسابداری مالی دیدگاه هستند.
کارشناس فروش محصول چارگون درباره نرم‌افزار بودجه و اعتبارات دیدگاه نیز تاکید کرد: نرم‌افزار «بودجه‌ریزی» مجموعه دیدگاه با ساختاری منعطف، سازمان را به سوی محاسبه بهای تمام‌شده کالا و خدمات سوق داده و ابزارهای مورد نیاز جهت انجام امور مربوط به بودجه‌ریزی عملیاتی را در اختیار کاربر خود قرار می‌دهد.
به گفته وی، سیستم اعتبارات نیز از طریق جمع‌آوری اطلاعات سازمانی، طبقه‌بندی و تجزیه و تحلیل دقیق، پیش‌بینی بودجه را در سازمان و از طریق ارتباط با سیستم حسابداری مالی انجام خواهد داد.
گفتنی است؛ مدیریت این پروژه از سوی چارگون به سرکار خانم شهرزاد فتاحی واگذار شده است.

برچسب ها: , , , , ,