پرش به محتوای اصلی

همکاری چارگون با شرکت هیژا دارو

نرم افزارهای لجستیک دیدگاه

همکاری چارگون با شرکت هیژا دارو در مکانیزه کردن فرآیندهای لجستیک، منابع انسانی و اتوماسیون اداری از مرداد سال 1400، روال‌های اداری این مجموعه را به سمت بهینه شدن پیش برد. در جریان همکاری چارگون با این شرکت فرآیند درخواست کالا از انبار، شارژ انبار و درخواست خرید کالا به صورت مکانیزه درآمد. نرم افزارهای راهکار لجستیک دیدگاه به مکانیزه شدن بخشی از فرآیندهای مالی این اداره هم کمک کرد.

در این پروژه همکاری، نرم افزارهای لجستیک، منابع انسانی و اتوماسیون اداری دیدگاه در شرکت هیژا دارو به بهره‌برداری رسید. به این ترتیب با انعقاد قرارداد همکاری چارگون با شرکت هیژا دارو، 22 پرسنل این سازمان به جمع میلیونی کاربران نرم افزارهای دیدگاه اضافه شدند.

فرآیندهای پیاده‌سازی شده در این مجموعه

پس از آغاز همکاری شرکت چارگون با شرکت هیژا دارو، تیم فنی فرآیندهایی را برای اجرای این پروژه طی کرد. برخی از این فرآیندها عبارتند از:

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.
  • فرآیند درخواست کالا از انبار به تفکیک نوع کالا
  • فرآیند سفارش خرید مطابق با آیین‌نامه معاملات
  • درخواست شارژ انبار
  • درخواست خرید خدمت

مشکلات این شرکت پیش از همکاری با چارگون

قبل از همکاری چارگون با شرکت هیژا دارو، نرم‌افزارهای مدیریت اموال و انبار  در این نهاد، به صورت جزیره‌ای استفاده می‌شدند. فرآیندهای خرید و تدارکات نیز قبلاً در این مجموعه به صورت دستی پیگیری می‌شدند. همچنین در برخی موارد به علت یکپارچه نبودن داده‌های سازمان تهیه گزارش‌های جامع برای مدیران شرکت امکان‌پذیر نبود. این شرکت تا قبل از شروع همکاری با چارگون و بهره‌مندی از نرم افزارهای دیدگاه با این مشکلات و چالش‌ها مواجه بود. در ادامه به برخی دیگر از این مشکلات اشاره می‌کنیم:

  • نداشتن داده‌های منسجم
  • نبود امکان گزارش‌گیری در لحظه از داده‌های انبار و اموال و خرید
  • عدم نظارت مدیرعامل به خریدهای انجام شده و نیاز واقعی برای خرید

تیم فنی چارگون با ایجاد یکپارچگی و سیستماتیک کردن همه فرآیندها و اعطای دسترسی نظارتی به مدیران مربوطه و همچنین سیستماتیک کردن فرآیندها که به صرفه‌جویی در زمان و انرژی منجر شد، موفق شدند مشکلات این مجموعه را حل کنند.

مطالب مرتبط

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

حضور شرکت چارگون در هفتمین کنفرانس توسعه منابع انسانی
حضور شرکت چارگون در هفتمین کنفرانس توسعه منابع انسانی

مقاله ارسالی توسط روزبه بهرامی، رییس واحد راه‌اندازی منابع انسانی شرکت چارگون، به هفتمین کنفرانس توسعه منابع‌ انسانی، در میان ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.