پرش به محتوای اصلی

کمیته رفاهی برگزار می‌کند: جشنواره پرواز بادباک‌های چارگون در آسمان آبی

جشنواره پرواز بادباک‌های چارگون

«جشنواره پرواز بادباک‌های چارگون» خاطره خوب و به یادماندنی دیگری از روحیه تیمی، مشارکت و تعامل و هم‌افزایی همکاران را در تقویم چارگون، رقم خواهد زد.

پرواز بادباک_های چارگون در آسمان آبی
پرواز بادباک_های چارگون در آسمان آبی

به گزارش روابط عمومی چارگون،جشنواره‌های تیمی و جمعی شرکت در کمیته رفاهی با هدف افزایش مشارکت گروهی، ترویج کار تیمی، تقویت شخصیت سازمانی، روحیه حمایت‌گری و انگیزه‌بخشی به دیگران، تدارک و برنامه‌ریزی می‌شوند.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به دنبال سلسه برنامه‌های جمعی شرکت که با هدف افزایش روحیه همدلی و ثبت یک خاطر مشترک و شیرین میان همکاران برگزار می‌شوند، کمیته رفاهی این بار برگزاری «جشنواره پرواز بادبادک‌های چارگون» را طرح‌ر‌یزی و اجرا می‌کند.
این جشنواره قرار است روز جمعه 24 آبان از ساعت 9 صبح تا 3 بعدازظهر در مزرعه‌ی گردشگری خورشید برگزار برگزار شود. همکاران چارگون با تشکیل تیم‌های 5 تا 8 نفره و اعلام آن به کمیته برگزاری، ساخت بادبادک را زیر نظر اساتید و متخصصان فدراسیون ورزش‌های همگانی، آغاز می‌کنند.
داوران جشنواره پرواز بادباک‌های چارگون تیم‌های شرکت‌کننده را در موارد زیر داوری می‌کنند:

  • مفهومی‌ترین با نشاط سازمانی چارگون
  • بهترین بادبادک
  • بالاترین بادبادک از نظر ارتفاع
  • فنی‌ترین بادبادک ازنظر شرایط اصولی ساخت
  • سریع‌ترین بادبادک با بیشترین سرعت اوج‌گیری
  • تمیزترین بادبادک در فرآیند ساخت
  • سرعت ساخت و رعایت زمان‌بندی تحویل بادبادک

بنابراین گزارش،‌ مدیران چارگون همواره هدف از برنامه‌های فرهنگی و ورزشی تدارک دیده شده در حوزه مدیریت منابع انسانی را تحرک و پویایی و افزایش روحیه تیمی بین کارکنان و نه کسب مقام و رتبه اعلام کرده‌اند. این برنامه‌ها تلاشی برای بهره‌برداری بیشتر افراد از بسترهای فرهنگی و ورزشی موجود، افزایش آمادگی جسمانی، ارتقای روحیه تیمی و ترغبت همکاران به برنامه‌های جمعی در محیط کار و زندگی شخصی است.
کمیته رفاهی شرکت چارگون پیش از این نیز چند برنامه جمعی و رقابت مثبت تیمی را برای افزایش روحیه تعاملی بین همکاران تدارک دیده است. برگزاری دو دوره مسابقه پینت‌بال، فوتبال دستی،‌ برگزاری فوتبال حبابی و رقابت در کارگاه طراحی چارگون توانمند از جمله برنامه‌های جمعی و تیمی در شرکت چارگون بوده است.
لازم به ذکر است که به تیم‌های برنده اول تا سوم در «جشنواره‌ پرواز بادبادک‌های چارگون» هدایایی نقدی اعطا می‌شود. بر این اساس، تیم‌اول مبلغ دو میلیون تومان، تیم دوم یک و نیم میلیون تومان و تیم سوم مبلغ یک میلیون تومان، هدیه نقدی دریافت خواهند کرد.

مطالب مرتبط

پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون
پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون

ایجاد بلاگ برای چارگون به معنی ایجاد روش نوین ارتباطی علاوه بر روشهای موجود قبلی است. با ایجاد این بلاگ ... ادامه مطلب »

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.