پروژه استقرار نرم‌افزارهای فکس و مکاتبات در شرکت کارخانجات لوازم خانگی پارس با موفقیت به پایان رسید.

پروژه استقرار نرم‌افزارهای فکس و مکاتبات در شرکت کارخانجات لوازم خانگی پارس با موفقیت به پایان رسید.

شرکت لوازم خانگی پارس(سهامی عام) در سال 1354 تاسیس و کارخانه تولیدی یخچال و فریزر در زمینی به مساحت 13 هکتار در شهر صنعتی البرز قزوین ایجاد و از سال 1359 بهره‌برداری از آن شروع شد. تولیدات این کارخانه تا پایان سال 81 دو نوع محصول یخچال و فریزر 12 فوت بوده است که به منظور بهبود کیفیت آن به مرور تغییراتی در آن ایجاد گردیده است.

کارخانه ماشین لباسشویی نیز در زمینی به مساحت 11 هکتار در جوار کارخانه یخچال و فریزر ایجاد و از بهمن ماه 1380 با بهره‌برداری از آن ، تولید ماشین لباسشویی به تولیدات شرکت اضافه گردید. مجموع زیربنای هر دو کارخانه حدود 114 هزار مترمربع می‌باشد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

با توجه به سرعت رشد صنعت لوازم خانگی و رقابت فشرده در این صنعت و نیازهای متنوع و جدید مصرف‌کنندگان محصولات لوازم خانگی پارس استراتژی تولید خود را بر تنوع محصولات با کیفیت و با هدف برآوردن نیاز مشتریان و بهبود مستمر بنا نهاده و خصوصاً از سال 1376 سرمایه‌گذاری‌های اساسی در نوسازی ماشین‌آلات بر اساس آخرین تکنولوژی روز به عمل آورده است.

به مدیر پروژه، همکاران واحدهای پشتیبانی و استقرار تبریک و خسته نباشید می‌گوییم و در ادامه ارائه خدمات برای همکاران واحد پشتیبانی آرزوی موفقیت داریم.

جهت آشنایی بیشتر با  این مجموعه می‌توانید به وب‌سایت www.parsappliance.com مراجعه فرمایید.

اشتراک گذاری :