اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان با خرید لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم‌افزارهای حوزه لجستیک دامنه همکاری خود با چارگون را توسعه داد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گزارش روابط عمومی چارگون،‌ اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان از جمله مشتریان قدیمی چارگون است که نرم‌افزارهای دیدگاه را برای روان‌سازی و تحول در ساختاری اداری و منابع انسانی خود راه‌اندازی کرده است.
در این اداره کل، نرم‌افزارهای متعددی از راهکارهای اتوماسیون اداری، زیرساخت و مدیریت منابع انسانی استقرار یافته‌اند که هریک با کارکردهای خود موجب بهینه‌سازی فرآیندها در این مجموعه شده‌اند.
بنابراین گزارش،‌ اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان که تجربه بهره‌گیری از نرم‌افزار خرید و تدارکارت راهکار لجستیک مجموعه دیدگاه را نیز داشته در اقدامی جدید،‌ نرم‌افزار انبارداری را از این راهکار خریداری کرده است تا با بهر‌ه‌گیری از آن بتواند در سیستم انبارداری کالاهای خود پویایی ایجاد کند.
گفتنی است؛ نرم‌افزار انبار و حسابداری انبار به عنوان حلقه مرکزی راهکار لجستیک دیدگاه، موجودی و جابجایی کالاهای مصرفی سازمان را مدیریت می‌کند و با مکانیزه کردن فرآیندهای کاری مرتبط با انبارداری و کنترل موجودی انبارها، مدیریت این بخش از فعالیت سازمان را تسهیل می‌کند. این نرم‌افزار همچنین قابلیت‌های مختلفی از جمله شناسایی و گردآوری اطلاعات مانند بارکدخوان، مدیریت تردد کالا در حجم گسترده تراکنش را داراست.

اشتراک گذاری :