شرکت چارگون با هدف ارزیابی رضایت مشتریان و کیفیت خدمت‌رسانی از نگاه آنها کارگاه دو روزه هم‌آفرینی با مشتریان را برگزار می‌کند.

banner Workshop

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

امیر مهرانی گرداننده این کارگاه در گفت‌وگو با روابط عمومی چارگون گفت: «این کارگاه دو روزه یکشنبه دهم و چهارشنبه سیزدهم آبان ماه از ساعت 2 تا 6 بعد از ظهر با حضور نمایندگانی از طیف‌های مختلف سازمان‌های مشتری چارگون در دانشگاه الزهرا تهران برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: شرکت چارگون سه سال پیش نیز این کارگاه را با محوریت کشف بهترین تجربه سازمان‌های مشتری از خدمات‌دهی و ترسیم چارگون ایده‌ال از نگاه آنها، برگزار کرده بود.
مهرانی تاکید کرد: ماحصل و نتیجه آن کارگاه به تصمیم‌گیری‌های استراتژیک در چارگون برای ارتقای سطح خدمات‌‌رسانی به مشتریان منجر شد. به این ترتیب که راه‌اندازی مرکز مشاوره و آموزش چارگون، تولید نرم‌افزار پایشگر، راه‌ندازی پورتال مشتریان و… از دستاوردهای کارگاه نخست بوده است.
وی درباره دومین کارگاه هم‌آفرینی با مشتریان نیز یادآور شد: در روز نخست این کارگاه، حاضران براساس چندین سئوال محوری که از سوی چارگون مطرح می‌شود، با یکدیگر گفت‌وگو می‌کنند و هر یک تجربیات خود را به دیگری منتقل خواهند کرد. در روز دوم نیز مدعوین براساس نظریات خود، چارگون ایده‌آل را طراحی خواهند کرد.
به گفته وی در این طراحی، مشتریان سطح خدمت‌دهی ایده‌آل و چگونگی ارایه آن را برای چارگون طراحی می‌کنند. گرداننده کارگاه هم‌آفرینی با مشتریان درباره علت برگزاری این کارگاه با وجود تعامل روزانه با مشتریان در شرکت چارگون گفت: معتقدیم این ارتباط روزانه بیشتر درباره جزییات عملکرد نرم‌افزارها است و نمی‌تواند ارزیابی استراتژیک برای مدیران ارشد شرکت به همراه داشته باشد. ضمن اینکه ما معتقدیم همواره میان شرکت خدمات‌دهنده با سازمان‌های مشتری درباره چگونگی ارتباط، تفاوت دیدگاه وجود دارد و همین موضوع سرمنشا بسیاری از چالش‌ها است.
وی تصریح کرد: این کارگاه دو روزه به مدیران چارگون کمک می‌کند با همراهی و مشارکت مشتریان به برنامه کاری درستی از خدمات‌دهی و ارتقا سطح کمی و کیفی این خدمات دست پیدا کنند.

اشتراک گذاری :