پرش به محتوای اصلی

مشتریان، چارگون ایده‌آل را ترسیم می‌کنند

چارگون ایده‌آل

شرکت چارگون با هدف ارزیابی رضایت مشتریان و کیفیت خدمت‌رسانی از نگاه آنها کارگاه دو روزه هم‌آفرینی با مشتریان را برگزار می‌کند.

banner Workshop

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

امیر مهرانی گرداننده این کارگاه در گفت‌وگو با روابط عمومی چارگون گفت: «این کارگاه دو روزه یکشنبه دهم و چهارشنبه سیزدهم آبان ماه از ساعت 2 تا 6 بعد از ظهر با حضور نمایندگانی از طیف‌های مختلف سازمان‌های مشتری چارگون در دانشگاه الزهرا تهران برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: شرکت چارگون سه سال پیش نیز این کارگاه را با محوریت کشف بهترین تجربه سازمان‌های مشتری از خدمات‌دهی و ترسیم چارگون ایده‌ال از نگاه آنها، برگزار کرده بود.
مهرانی تاکید کرد: ماحصل و نتیجه آن کارگاه به تصمیم‌گیری‌های استراتژیک در چارگون برای ارتقای سطح خدمات‌‌رسانی به مشتریان منجر شد. به این ترتیب که راه‌اندازی مرکز مشاوره و آموزش چارگون، تولید نرم‌افزار پایشگر، راه‌ندازی پورتال مشتریان و… از دستاوردهای کارگاه نخست بوده است.
وی درباره دومین کارگاه هم‌آفرینی با مشتریان نیز یادآور شد: در روز نخست این کارگاه، حاضران براساس چندین سئوال محوری که از سوی چارگون مطرح می‌شود، با یکدیگر گفت‌وگو می‌کنند و هر یک تجربیات خود را به دیگری منتقل خواهند کرد. در روز دوم نیز مدعوین براساس نظریات خود، چارگون ایده‌آل را طراحی خواهند کرد.
به گفته وی در این طراحی، مشتریان سطح خدمت‌دهی ایده‌آل و چگونگی ارایه آن را برای چارگون طراحی می‌کنند. گرداننده کارگاه هم‌آفرینی با مشتریان درباره علت برگزاری این کارگاه با وجود تعامل روزانه با مشتریان در شرکت چارگون گفت: معتقدیم این ارتباط روزانه بیشتر درباره جزییات عملکرد نرم‌افزارها است و نمی‌تواند ارزیابی استراتژیک برای مدیران ارشد شرکت به همراه داشته باشد. ضمن اینکه ما معتقدیم همواره میان شرکت خدمات‌دهنده با سازمان‌های مشتری درباره چگونگی ارتباط، تفاوت دیدگاه وجود دارد و همین موضوع سرمنشا بسیاری از چالش‌ها است.
وی تصریح کرد: این کارگاه دو روزه به مدیران چارگون کمک می‌کند با همراهی و مشارکت مشتریان به برنامه کاری درستی از خدمات‌دهی و ارتقا سطح کمی و کیفی این خدمات دست پیدا کنند.

مطالب مرتبط

پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون
پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون

ایجاد بلاگ برای چارگون به معنی ایجاد روش نوین ارتباطی علاوه بر روشهای موجود قبلی است. با ایجاد این بلاگ ... ادامه مطلب »

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.