چارگون در یازدهمین دوره مسابقات فوتبال(جام انفورماتیک )حضور یافت که نخستین بازی این تیم با یاس ارغوانی روز جمعه برگزارشد.

photo_2015-09-19_10-49-41

محمد مهدی زارعی، سرپرست تیم فوتسال در گفت‌وگو با روابط عمومی چارگون با اعلام این خبر گفت: سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران یازدهمین دوره مسابقات فوتسال را در راستای گسترش فرهنگ ورزش و تقویت روحیه همکاری و همدلی بین همکاران از 27 مهرماه تا 15 آبان‌ماه در مجموعه ورزشی دانیال اقدسیه برگزار می‌کند که چارگون به عنوان تیم دوم گروه 2 دراین مسابقات حضور یافته است‌.
وی با اشاره به برگزاری 74 بازی درجام انفورماتیک اضافه کرد: هم‌ گروهی‌های چارگون در مرحله گروهی را تیم‌های یاس ارغوانی، امن افزار گستر شریف(الف)،اتیک پارس و ارتباط فردا تشکیل می‌دهند که در بازی اول 6 بر یک، نتیجه را به یاس ارغوانی واگذار کردیم.
زارعی ادامه داد: از هر گروه، دوتیم به طور مستقیم و تیم‌های سوم از چهار گروه که امتیاز بالاتری نسبت به گروه‌های دیگر داشته باشند هم می‌توانند به مرحله دوم صعود کنند که این مرحله، تیم‌ها به‌صورت حذفی با یکدیگر رقابت می‌کنند.
وی به رونمایی از پیراهن این تیم اشاره کرد و گفت:اعضای تیم فوتسال چارگون را پژمان داودی، عباس ازوجی، بهنام ولی‌پور، محمدرضا عزیزی، محمد حسین برزگری، محسن مقدم، مسعود عنوانی، مهدی راد، ابراهیم قلی‌پور، سعید محمد قاسمی را با مربیگری سپهر غفاری تشکیل می‌دهند.
سرپرست تیم فوتسال چارگون با اشاره به واگذاری نتیجه به تیم یاس ارغوانی در بازی نخست تاکید کرد: تیم کلا در یک هفته بسته شد و فقط 3 جلسه توانستیم تمرین کنیم اما با این وجود در مقابل تیمی که تجربه بازی در این مسابقات را به صورت مستمر داشته بسیار خوب بازی کرد و با پشتکار و تلاشی که بازیکنان‌ چارگون دارند مطمئنا جزو دو تیم اول به مرحله بعدی صعود خواهیم کرد.
وی به حضور بیش از 30 تماشاگر از چارگون برای تشویق تیم فوتسال در مجموعه ورزشی دانیال اشاره کرد و گفت: تماشاگران چارگونی با شور و حرارت ویژه‌ای اعضای تیم را دائما تشویق می‌کردند که امیدوارم حضور تماشگران در بازی‌های بعدی هم تداوم داشته باشد.
به گفته وی، بازی بعدی تیم فوتسال چارگون با تیم ارتباط فردا، روز پنچ‌شنبه 2 مهرماه ساعت 4 بعدازظهرخواهد بود.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

photo_2015-09-19_09-10-08

اشتراک گذاری :