پرش به محتوای اصلی

سرپرست تیم فوتسال چارگون: جزو دو تیم اول گروه به مرحله بعد صعود خواهیم کرد

سرپرست تیم فوتسال چارگون

چارگون در یازدهمین دوره مسابقات فوتبال(جام انفورماتیک )حضور یافت که نخستین بازی این تیم با یاس ارغوانی روز جمعه برگزارشد.

photo_2015-09-19_10-49-41

محمد مهدی زارعی، سرپرست تیم فوتسال در گفت‌وگو با روابط عمومی چارگون با اعلام این خبر گفت: سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران یازدهمین دوره مسابقات فوتسال را در راستای گسترش فرهنگ ورزش و تقویت روحیه همکاری و همدلی بین همکاران از 27 مهرماه تا 15 آبان‌ماه در مجموعه ورزشی دانیال اقدسیه برگزار می‌کند که چارگون به عنوان تیم دوم گروه 2 دراین مسابقات حضور یافته است‌.
وی با اشاره به برگزاری 74 بازی درجام انفورماتیک اضافه کرد: هم‌ گروهی‌های چارگون در مرحله گروهی را تیم‌های یاس ارغوانی، امن افزار گستر شریف(الف)،اتیک پارس و ارتباط فردا تشکیل می‌دهند که در بازی اول 6 بر یک، نتیجه را به یاس ارغوانی واگذار کردیم.
زارعی ادامه داد: از هر گروه، دوتیم به طور مستقیم و تیم‌های سوم از چهار گروه که امتیاز بالاتری نسبت به گروه‌های دیگر داشته باشند هم می‌توانند به مرحله دوم صعود کنند که این مرحله، تیم‌ها به‌صورت حذفی با یکدیگر رقابت می‌کنند.
وی به رونمایی از پیراهن این تیم اشاره کرد و گفت:اعضای تیم فوتسال چارگون را پژمان داودی، عباس ازوجی، بهنام ولی‌پور، محمدرضا عزیزی، محمد حسین برزگری، محسن مقدم، مسعود عنوانی، مهدی راد، ابراهیم قلی‌پور، سعید محمد قاسمی را با مربیگری سپهر غفاری تشکیل می‌دهند.
سرپرست تیم فوتسال چارگون با اشاره به واگذاری نتیجه به تیم یاس ارغوانی در بازی نخست تاکید کرد: تیم کلا در یک هفته بسته شد و فقط 3 جلسه توانستیم تمرین کنیم اما با این وجود در مقابل تیمی که تجربه بازی در این مسابقات را به صورت مستمر داشته بسیار خوب بازی کرد و با پشتکار و تلاشی که بازیکنان‌ چارگون دارند مطمئنا جزو دو تیم اول به مرحله بعدی صعود خواهیم کرد.
وی به حضور بیش از 30 تماشاگر از چارگون برای تشویق تیم فوتسال در مجموعه ورزشی دانیال اشاره کرد و گفت: تماشاگران چارگونی با شور و حرارت ویژه‌ای اعضای تیم را دائما تشویق می‌کردند که امیدوارم حضور تماشگران در بازی‌های بعدی هم تداوم داشته باشد.
به گفته وی، بازی بعدی تیم فوتسال چارگون با تیم ارتباط فردا، روز پنچ‌شنبه 2 مهرماه ساعت 4 بعدازظهرخواهد بود.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

photo_2015-09-19_09-10-08

مطالب مرتبط

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات
روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات

پیدایش و توسعه تکنولوژ‌ی‌های مختلف اطلاعاتی و ارتباطی، باعث ایجاد تحولات عمیق و محسوسی در زندگی افراد از اقشار مختلف ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.