پرش به محتوای اصلی

تقدیر دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم از پیگیری‌های مسئولانه چارگون

کارشناسان دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با حضور در ساختمان مرکزی چارگون از پیگیری و همراهی دفتر مسئولین حساب برای رفع مشکلات این دفتر در بکارگیری موثر نرم‌افزارهای دیدگاه، تقدیر کردند.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گزارش روابط عمومی چارگون، در این دیدار که با حضور سرپرست گروه مسئولین حساب، مدیر راهکار مالی و سرپرست واحد استقرار این واحد و همچنین سرپرست استقرار لجستیک برگزار شد، سید ابوالحسن نظام‌دوست- رییس اداره توسعه سیستم‌های سازمانی و آقایان قنبری و علیمردانی از کارشناسان این دفتر نسبت به اقدامات پیگیرانه مسئولین حساب چارگون برای بازنگری و ممیزی چگونگی کارکرد نرم‌افزارهای دیدگاه و بهبود بهره‌وری آنها در این مجموعه، تشکر کردند.
صفیه رحمانی- مسئول حساب دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم درباره این دیدار، گفت: اواخر اردیبهشت‌ماه پس از بررسی وضعیت چگونگی کارکرد نرم‌افزارهای دیدگاه در این دفتر با مشکلات و کاربری غیرمطلوب برخی از نرم‌افزارهای دیدگاه در این مجموعه مواجه شدیم و پس از بحث و تبادل نظر با مدیران و رابطین دفتر تبلیغات اسلامی درباره چگونگی ارتقا و بهبود سطح کارآیی نرم‌افزارها برنامه‌ای کوتاه مدت، طرح‌ریزی کردیم.
وی ادامه داد: در دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم حدود 20 نرم‌افزار از 4 راهکار اصلی دیدگاه نصب و راه‌اندازی شده‌اند که ما نسبت به بهبود وضعیت آنها و ارائه خدمات پشیتبانی مناسب به مدیران این مجموعه اطمینان داده بودیم و آنها را مطمئن کرده بودیم که با وجود مدیر حساب اختصاصی در دفتر ‌کلیه مسائل، ‌موانع و مشکلات سیستم‌ها را برطرف خواهیم کرد.
رحمانی یادآورشد: خوشبتانه در کمتر از 4 ماه با همکاری همه کارشناسان مرتبط، توانستیم اثربخشی سیستم‌های منابع انسانی، لجستیک و مالی دیدگاه در دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم را به بالاترین سطح برسانیم. در واقع حضور آقای نظام‌دوست و کارشناسانشان در شرکت برای ارائه گزارشی از اثربخشی بهبود فرآیندها در بهره‌وری سازمانی، توسعه همکاری‌ها و ادامه روند بهبود سایر سیستم‌های مستقر در این مجموعه بود.

مطالب مرتبط

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات
روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات

پیدایش و توسعه تکنولوژ‌ی‌های مختلف اطلاعاتی و ارتباطی، باعث ایجاد تحولات عمیق و محسوسی در زندگی افراد از اقشار مختلف ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.