چهارمین دوره مسابقات جام فوتسال چارگون با گرامی‌داشت یاد و خاطره مسافران ابدی پرواز تهران-یاسوج از نوزدهم دیماه برگزار می‌شود.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

محمد مهدی زارعی_مسئول برگزاری این مسابقات در گفت‌وگو با روابط عمومی چارگون خاطرنشان کرد:‌ امسال نیز با هدف توسعه فرهنگ ورزش و تقویت همدلی و تعامل بین سازمان‌های مشتری خود، چهارمین دوره مسابقات جام فوتسال را برنامه‌ریزی و اجرا خواهیم کرد.
وی ادامه داد: چارگون با برگزاری چندین دوره موفق از مسابقات فوتسال تلاش کرده است تا در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی و گسترش شبکه‌های ارتباطی و تعاملی بین سازمان‌های مشتری‌ زمینه همکاری و همراهی آنها را در سایر حوزه‌ها غیرکاری توسعه دهد تا ضمن تجربه فضایی تازه از تعاملات و ارتباطات،‌ امکان شبکه‌سازی و تعامل با یکدیگر را بیابند.
زارعی با اشاره به نام گذاری این دور از مسابقات به یاد و نام 4 عضو خانواده چارگون گفت: حادثه دلخراش سانحه هوایی پرواز تهران_یاسوج و از دست دادن همکاران عزیز از خانواده چارگون در این سانحه موجب شد تا از سال گذشته این جام  را به نام و یاد ایشان نام‌گذاری کنیم؛ بنابراین چهارمین دوره این مسابقات نیز با بادآوری یاد و خاطره آنها و به ویژه محمد حسن برزگری که سمت دروازه‌بانی تیم چارگون را برعهده داشت، ادامه خواهیم داد.
وی یادآور شد: در حال حاضر با ارسال آیین‌نامه‌ها و اعلام شرایط حضور تیم‌های علاقمند از تمامی سازمان‌های مشتری چارگون در سراسر کشور برای حضور در مسابقات فوتسال جام چارگون دعوت شده است و علاقمندان به حضور در این دوره از مسابقات می‌توانند به آدرس اینترنتی futsal.chargoon.com مراجعه و در سایت ثبت‌نام کنند.
مسئول برگزاری مسابقات جام فوتسال چارگون تاکید کرد: ما برای حضور 16 تیم در مسابقات برنامه‌ریزی کرده‌ایم و امیدواریم با وجود تنوع مشتریان چارگون و حضور تعدادی از باشگاه‌های فرهنگی و ورزشی در فهرست مشتریان بتوانیم مراسم قرعه‌کشی و گروه‌بندی تیم‌های شرکت‌کننده را هفته آخر آذرماه برگزار کنیم.
وی با اظهار امیدواری نسبت به استقبال سازمان‌های مشتری چارگون برای حضور خوب و پرشور در چهارمین دوره مسابقات جام فوتسال چارگون گفت: پیش‌بینی می‌کنیم مسابقه فینال را هفته پایانی بهمن ماه برگزار کنیم.

اشتراک گذاری :