پرش به محتوای اصلی

مدیر فناوری اطلاعات پیام نور اصفهان: کارایی‌‌ نرم‌افزارهای اتوماسیون اداری دیدگاه قابل توجه است

مدیر فناوری اطلاعات دانشگاه پیام نور اصفهان معتقد است: سیستم اتوماسیون اداری دیدگاه با پوشش مفاهیم نوین، ابزاری تحول‌آفرین ساختار اداری دانشگاه‌ست.

مهندس علی هادیان در گفت‌وگو با روابط عمومی چارگون بر حذف حداکثری کاغذ در چرخه مکاتبات دانشگاه تاکید کرد و گفت: توسعه نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه و افزایش کارایی‌‌ آن در نسل جدید، قابل توجه و تامل است.

•دستاورد مکاتبات دیدگاه در دانشگاه
وی ادامه داد: اطمینان داریم چارگون در توسعه‌ها و بهبود نرم‌افزارهای اتوماسیون اداری حتما به مفاهیم و نیازهای به روز سازمان‌های کاربر، آگاهی کامل دارد. معتقدم در نسل جدید سیستم‌ها کاربران مکاتبات اداری می‌توانند تفاوت‌های نرم‌افزار و ارتقای سطح کمی و کیفی آن را  نسبت به قبل به خوبی درک کنند.
هادیان یادآورشد: همیشه از نرم‌افزارهای دیدگاه، سهولت و ارتقای کمی و کیفی امور اداری را انتظار داریم که خوشبختانه همواره به آن دست یافته‌ایم.
وی پشتیبانی چارگون از نرم‌افزارهای دیدگاه را ویژگی خاص شرکت دانست. وی گفت: پشتیبانی خوب چارگون از نرم‌افزارهای اتوماسیون اداری همیشه برای کاربران دانشگاه راهگشا بوده است.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

•پشتیبانی خوب، رمز موفقت چارگون
وی اضافه کرد: کارشناسان این واحد بیشترین همراهی و همکاری را با کاربران دانشگاه پیام نور داشته‌اند و تقریبا در همه زمان‌ها پاسخگوی مسائل و مشکلات ما بوده‌اند. هادیان خاطرنشان کرد: یکپارچگی نرم‌افزارهای دیدگاه به ویژه در راهکار اتوماسیون اداری از مزیت‌هایی‌ست که تاثیر بسزایی در بهبود کارآمدی فعالیت‌ها و عملیات اداری دارد. به گفته وی، امکان سفارشی‌سازی برخی نرم‌افزارها در مجموعه دیدگاه نیز شرایط مطلوبی‌ را برای کارفرمایان ایجاد کرده است.

•کارکرد مناسب و بازدهی نرم‌افزاهای دیدگاه
مدیر فناوری اطلاعات دانشگاه پیام نور استان اصفهان تعداد کاربران مکاتباتی دانشگاه را 1400 نفر اعلام کرد. وی تاکید کرد: محصولات مجموعه نرم‌افزارهای دیدگاه در حوزه‌های مختلف از کارکرد مناسب و بازدهی کافی برخوردارند. به گفته وی، همین کارآمدی می‌تواند بهترین دلیل برای استقبال و بهره‌مندی از آنها در نهادهای علمی، فنی، اقتصادی و .. باشد.
وی ادامه داد: مطمئنا با بهره‌گیری از مجموعه نرم‌افزارهای دیدگاه به راحتی می‌توان مزیت یکپارچگی سیستم‌ها را در ساختار سازمانی به دست آورد و بستر مناسب و منعطفی را در امور مالی، اداری، منابع انسانی و … ایجاد کرد.

مطالب مرتبط

پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون
پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون

ایجاد بلاگ برای چارگون به معنی ایجاد روش نوین ارتباطی علاوه بر روشهای موجود قبلی است. با ایجاد این بلاگ ... ادامه مطلب »

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.