نخستین کارگاه آموزشی دوره‌ مقدماتی «هنر شناخت مردم» به روش (MBTI) با هدف ارتقای مهارت‌ها و توانمندی‌های جمعی از مدیران و کاربران مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه و سازمان‌های مشتری چارگون  برگزار شد.

حضور کاربران مجموعه نرم_افزاری دیدگاه در کارگاه «هنر شناخت مردم
حضور کاربران مجموعه نرم_افزاری دیدگاه در کارگاه «هنر شناخت مردم

به گزارش روابط عمومی چارگون، روز پنج‌شنبه 20تیرماه، نخستین کارگاه‌ هنر شناخت مردم با موضوع تیپ‌شناسی شخصیت به روش (MBTI) با ارائه سرفصل‌های آموزشی متنوع در مرکز مشاوره و آموزش چارگون برگزار شد و مورد استقبال نمایندگان سازمان‌های مشتری  و کاربران مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، قرار گرفت. در این کارگاه آموزشی 13 نفر از مدیران و کارشناسان ارشد سازمان مشتری چارگون و کاربران مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه حضور یافتند.
کاربران مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه از بانک آینده، بانک توسعه صادرات ایران، بانک رفاه، پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی تهران، دانشگاه فنی و حرفه‌ای، سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، سازمان اقتصادی کوثر، سازمان اوقاف و امور خیریه،‌ شرکت توسعه سامانه‌های نرم‌فزاری نگین (توسن)، ‌شرکت واسپاری مهر کشاورزی و صندوق تامین خسارت‌های بدنی درکارگاه«هنر شناخت مردم» حضور داشتند.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

ابتکار چارگون و استقبال کاربران مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

این کارگاه آموزشی را مانند دوره‌های قبلی، جهانگیر پورصمیمی از مدرسین موفق مدیریت منابع انسانی و دارای مدرک بین‌المللی تدریس MBTI از مرکز CPP اداره کرد.
برگزاری کارگاه‌ «شناخت هنر شناخت مردم»‌ از جمله برنامه‌های چارگون در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی است که هدف از برگزاری آنها ایجاد شبکه ارتباطی بین سازمان‌های مشتری و ایجاد تعاملات غیر تجاری بین آنهاست. تلاش شده تا در هر دوره، جمع متنوعی از مشتریان چارگون دعوت شوند تا به تدریج امکان حضور نمایندگان همه سازمان‌ها در این کارگاه‌ها فراهم شود و بتوانند از تمامی جنبه‌های آموزشی مهارت‌های فردی مدیران بهره‌مند شوند.

سرفصل‌های آموزشی

این کارگاه‌های آموزشی بنا بر استقبال زیاد و پیگیری سازمان‌های مشتری از سال 96 نیز با برگزاری 6 کارگاه از سوی چارگون آغاز شد. در این کارگاه یکی از معروفترین و پرکاربردترین روش‌های شناخت افراد با سرفصل‌های تیپ‌شناسی شخصیت به روش MBTI   آموزش داده می‌شوند.
از سرفصل‌های آموزشی این کارگاه می‌توان به  معرفی ۴ ترجیح دوگانه MBTI،‌ برون‌گرا (Extraversion) در مقابل درون‌گرا  (Introversion)، شناخت نکته‌های اصلی برای تعامل با برون‌گرایان و درون‌گرایان، چگونگی تعامل با افراد حسی و افراد شمی، فکری، افراد احساسی، قضاوتی و ادراکی و … اشاره کرد. این کارگاه آموزشی در بخش دوم با ارائه توصیه‌های CPP برای کاربرد اثربخش MBTI در مدیریت منابع انسانی و چندین سرفصل آموزشی دیگر، همراه خواهد بود.

اشتراک گذاری :