پرش به محتوای اصلی

بستر منعطف و کاربردپذیری، ویژگی برتر نرم‌افزارهای دیدگاه‌ است

بستر منعطف و کاربردپذیری، ویژگی برتر نرم_افزارهای دیدگاه_ست

مدیر برنامه‌ریزی و سیستم‌های شرکت سابیر بین‌الملل گفت: به روزرسانی مناسب و پویایی نرم‌ افزارهای دیدگاه در کنار توانمندی علمی بدنه چارگون از نقاط قوت محصولات دیدگاه‌ است.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.
آیدین شمس بستر منعطف و کاربردپذیری، ویژگی برتر نرم_افزارهای دیدگاه_ است
بستر منعطف و کاربردپذیری، ویژگی برتر نرم افزارهای دیدگاه است

مدیر برنامه‌ریزی و سیستم‌های شرکت سابیر بین‌الملل در گفت‌وگو با روابط عمومی چارگون تاکید کرد: در حدود دو سالی که از نرم‌ افزارهای دیدگاه استفاده می‌کنیم، بستر منعطف و رابط کاربری آسان آن را از برترین ویژگی‌های این محصولات می‌دانم.
وی ادامه داد: مزیت نرم‌ افزارهای دیدگاه این است که افراد می‌توانند به راحتی با آن کار کنند. این نرم‌افزارها به عنوان ابزاری کارآمد در خدمت کاربر هستند و سازمان بهره‌بردار می‌تواند با توجه به نیازهای خود، آن را اختصاصی‌سازی کند.
مهندس شمس یادآور کرد: در شرکت سایبر بین‌الملل از حدود دو سال پیش با شرکت چارگون آشنا شدیم و  نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه را به عنوان نخستین محصول از شرکت چارگون خریداری کردیم.
وی ادامه داد: بعد از نرم‌افزار مکاتبات نسبت به سایر دیگر نرم‌ افزارهای دیدگاه نیز آگاهی پیدا کرده و آنها را نسبت به نیازهای ساختاری خودمان بسیار کارآمد و پویا دیدیم.
مدیر برنامه‌ریزی و سیستم‌های شرکت سابیر بین‌الملل تاکید کرد: در حال حاضر از راهکار منابع انسانی دیدگاه نرم‌افزارهای  پرسنلی و حقوق و دستمزد را استفاده می‌کنیم و قرار است در آینده نزدیک خرید نرم‌افزار مدیریت اسناد و سایر نرم‌افزارها را در دستور کار خود قرار دهیم.
وی بستر منعطف نرم‌افزارهای دیدگاه را مفید و قابل توجه دانست و افزود: قبل از خرید نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه،‌ مشکلات زیادی در کاربری سیستم اتوماسیون اداری داشتیم که مهمترین آن عدم به روز رسانی به موقع و درست بود.
مهندس شمس اضافه کرد: به روزرسانی مناسب نرم‌افزارها و از همه مهمتر پویایی و توانمندی علمی بدنه چارگون در بکارگیری آخرین فناوری‌های به روز در حوزه نرم‌افزاری از نقاط قوت محصولات دیدگاه‌ست.
وی خاطرنشان کرد: شرکت سابیر بین‌الملل، مجموعه‌ای نوپا و منشعب از یک هلدینگ است که برای ایجاد پویایی و حفظ بهره‌وری و کارآمدی به نرم‌افزارهایی به روز و مناسب مانند نرم‌افزارهای دیدگاه نیازدارد.
مدیر برنامه‌ریزی و سیستم‌های شرکت سابیر بین‌الملل همچنین به تمرکز چارگون در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی اشاره کرد و افزود: برای اولین بار در کارگاه آموزشی «هنر شناخت مردم» که به ابتکار واحد آموزش چارگون در حوزه‌ای غیر از صنعت نرم‌افزاری می‌پردازد،‌ حضور داشتم و آن را اقدامی ارزشمند دیدم.
وی ادامه داد: برگزاری کارگاه‌های آموزشی در حوزه مدیرت منابع انسانی و طرح مباحثی مانند شخصیت‌شناسی و شناسایی راهکارهایی برای ایجاد تعامل بیشتر بین کارکنان در یک سازمان نشان از همراهی چارگون با سازمان‌های مشتری‌اش در حوزه‌های غیرتجاری دارد.
مهندس شمس تصریح کرد:‌ مطمئنا مشتریان چارگون می‌توانند از ظرفیت ایجاد شده برای بهره‌وری بیشتر سازمان‌ها و تعامل بهتر و مفیدتر با پرسنل خود بهره ‌ببرند.

مطالب مرتبط

پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون
پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون

ایجاد بلاگ برای چارگون به معنی ایجاد روش نوین ارتباطی علاوه بر روشهای موجود قبلی است. با ایجاد این بلاگ ... ادامه مطلب »

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.