بستر منعطف و کاربردپذیری، ویژگی برتر نرم‌افزارهای دیدگاه‌ است

مدیر برنامه‌ریزی و سیستم‌های شرکت سابیر بین‌الملل گفت: به روزرسانی مناسب و پویایی نرم‌ افزارهای دیدگاه در کنار توانمندی علمی بدنه چارگون از نقاط قوت محصولات دیدگاه‌ است.

آیدین شمس بستر منعطف و کاربردپذیری، ویژگی برتر نرم_افزارهای دیدگاه_ است

بستر منعطف و کاربردپذیری، ویژگی برتر نرم افزارهای دیدگاه است

مدیر برنامه‌ریزی و سیستم‌های شرکت سابیر بین‌الملل در گفت‌وگو با روابط عمومی چارگون تاکید کرد: در حدود دو سالی که از نرم‌ افزارهای دیدگاه استفاده می‌کنیم، بستر منعطف و رابط کاربری آسان آن را از برترین ویژگی‌های این محصولات می‌دانم.
وی ادامه داد: مزیت نرم‌ افزارهای دیدگاه این است که افراد می‌توانند به راحتی با آن کار کنند. این نرم‌افزارها به عنوان ابزاری کارآمد در خدمت کاربر هستند و سازمان بهره‌بردار می‌تواند با توجه به نیازهای خود، آن را اختصاصی‌سازی کند.
مهندس شمس یادآور کرد: در شرکت سایبر بین‌الملل از حدود دو سال پیش با شرکت چارگون آشنا شدیم و نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه را به عنوان نخستین محصول از شرکت چارگون خریداری کردیم.
وی ادامه داد: بعد از نرم‌افزار مکاتبات نسبت به سایر دیگر نرم‌ افزارهای دیدگاه نیز آگاهی پیدا کرده و آنها را نسبت به نیازهای ساختاری خودمان بسیار کارآمد و پویا دیدیم.
مدیر برنامه‌ریزی و سیستم‌های شرکت سابیر بین‌الملل تاکید کرد: در حال حاضر از راهکار منابع انسانی دیدگاه نرم‌افزارهای  پرسنلی و حقوق و دستمزد را استفاده می‌کنیم و قرار است در آینده نزدیک خرید نرم‌افزار مدیریت اسناد و سایر نرم‌افزارها را در دستور کار خود قرار دهیم.
وی بستر منعطف نرم‌افزارهای دیدگاه را مفید و قابل توجه دانست و افزود: قبل از خرید نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه،‌ مشکلات زیادی در کاربری سیستم اتوماسیون اداری داشتیم که مهمترین آن عدم به روز رسانی به موقع و درست بود.
مهندس شمس اضافه کرد: به روزرسانی مناسب نرم‌افزارها و از همه مهمتر پویایی و توانمندی علمی بدنه چارگون در بکارگیری آخرین فناوری‌های به روز در حوزه نرم‌افزاری از نقاط قوت محصولات دیدگاه‌ست.
وی خاطرنشان کرد: شرکت سابیر بین‌الملل، مجموعه‌ای نوپا و منشعب از یک هلدینگ است که برای ایجاد پویایی و حفظ بهره‌وری و کارآمدی به نرم‌افزارهایی به روز و مناسب مانند نرم‌افزارهای دیدگاه نیازدارد.
مدیر برنامه‌ریزی و سیستم‌های شرکت سابیر بین‌الملل همچنین به تمرکز چارگون در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی اشاره کرد و افزود: برای اولین بار در کارگاه آموزشی «هنر شناخت مردم» که به ابتکار واحد آموزش چارگون در حوزه‌ای غیر از صنعت نرم‌افزاری می‌پردازد،‌ حضور داشتم و آن را اقدامی ارزشمند دیدم.
وی ادامه داد: برگزاری کارگاه‌های آموزشی در حوزه مدیرت منابع انسانی و طرح مباحثی مانند شخصیت‌شناسی و شناسایی راهکارهایی برای ایجاد تعامل بیشتر بین کارکنان در یک سازمان نشان از همراهی چارگون با سازمان‌های مشتری‌اش در حوزه‌های غیرتجاری دارد.
مهندس شمس تصریح کرد:‌ مطمئنا مشتریان چارگون می‌توانند از ظرفیت ایجاد شده برای بهره‌وری بیشتر سازمان‌ها و تعامل بهتر و مفیدتر با پرسنل خود بهره ‌ببرند.

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , ,