مرکز آموزش و مشاوره چارگون، نخستین دوره‌ مقدماتی «هنر شناخت مردم» به روش (MBTI) در سال 98 را روز پنچ‌شنبه 20 تیرماه برگزار می‌کند.

کارگاه‌ هنر شناخت مردم با موضوع تیپ‌شناسی شخصیت به روش (MBTI)
کارگاه‌ هنر شناخت مردم با موضوع تیپ‌شناسی شخصیت به روش (MBTI)

به گزارش روابط عمومی چارگون، این کارگاه آموزشی با هدف ارتقای مهارت‌ها و توانمندی‌های مدیران سازمان‌های مشتری چارگون تدارک دیده شده‌است. این کارگاه آموزشی با مدیریت جهانگیر پورصمیمی از مدرسین موفق مدیریت منابع انسانی و دارای مدرک بین‌المللی دایر می‌شود. مدیران ارشد 20 سازمان مشتری چارگون و کاربر مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه در این کارگاه، حضور می‌یابند.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

سرفصل‌های آموزشی در کارگاه هنر شناخت مردم

در بخش مقدماتی کارگاه هنر شناخت مردم،‌ آموزش MBTI به عنوان یکی از معروفترین و پرکاربردترین روش‌های شناخت افراد با سرفصل‌های تیپ‌شناسی شخصیت و شناخت نکته‌های اصلی افراد و تعامل با آنها، ارائه می‌شود.
از دیگر سرفصل‌های آموزشی این کارگاه می‌توان به معرفی ۴ ترجیح دوگانه MBTI،‌ برون‌گرا (Extraversion) در مقابل درون‌گرا (Introversion) اشاره کرد. شناخت نکته‌های اصلی برای تعامل با برون‌گرایان و درون‌گرایان، چگونگی تعامل با افراد حسی، شمی، فکری، احساسی و … نیز از محورهای متنوع در این کارگاه خواهند بود.
بنابراین گزارش، این کارگاه آموزشی در بخش دوم با ارائه توصیه‌های CPP برای کاربرد اثربخش MBTI در مدیریت منابع انسانی و چندین سرفصل آموزشی دیگر به پایان خواهد رسید.

ابتکارچارگون در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی

هدف مرکز آموزش و مشاوره شرکت چارگون از برگزاری دوره‌های آموزشی MBTI را می‌توان تلاش برای تحقق بخشی از مسئولیت‌های اجتماعی و آموزش مهارت‌های فردی به مدیران دانست. افزایش تعاملات غیرتجاری برای تحقق اهداف مشترک چارگون و سازمان‌های کاربر نرم‌افزارهای دیدگاه و همچنن ارتقای سطح کیفی کسب و کارهای ایرانی نیز از دیگر اهداف این کارگاه‌هاست.
گفتنی است؛ شرکت چارگون از سال 96 تا کنون موفق به برگزاری 6 کارگاه آموزشی مقدماتی و پیشرفته «هنر شناخت مردم» به روش  (MBTI)شده است. در این 6 کارگاه بیش از 150 مدیر و کارشناس ارشد از سازمان‌های مشتری چارگون حضور یافته‌اند.
بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در مرکز آموزش و مشاوره شرکت چارگون، چندین دوره‌ مقدماتی و پیشرفته  از کارگاه‌ «هنر شناخت مردم» به روش MBTI در طول سال 98 برای مشتریان چارگون، برنامه‌ریزی و اجرا خواهند شد.

اشتراک گذاری :