راهکار لجستیک مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

امروزه مدیران به منظور اداره کارآمد انواع انبارها با پراکندگی جغرافیایی، کنترل دقیق ورود و خروج کالاها، پیگیری و رهگیری موجودی کالا و وضعیت اموال و دارائی‌های ثابت، نیازمند ابزار راهبردی و سیستمهای کارآمد و متناسب با فناوری روز هستند. با استفاده از نرم‌افزارهای حوزه لجستیک «دیدگاه»، امکان کاربری مستقل در انبارهای غیرمتمرکز با پراکندگی جغرافیایی فراهم می‌شود و در کنار استقلال عملیاتی، امکان مدیریت مرکزی و دریافت گزارشات و اطلاعات تجمیعی مورد نیاز در هر لحظه میسر خواهد بود.

نرم افزار لجستیک دیدگاه
نرم افزار انبار و حسابداری انبار
نرم افزار انبار و حسابداری انبار

سیستم انبار وظیفه مدیریت گردش کالا در سازمان‌هایی با ابعاد متفاوت را دارد. این سیستم به گونه ای طراحی شده است که از زمان درخواست کالا تا تحویل به صورت مکانیزه انجام می‌شود و زمینه ارتباط دو طرفه این نرم‌افزار با نرم‌افزهای جانبی نظیر مدیریت اموال و خرید و تدارکات مهیا می‌باشد.

نرم افزار خريد و تداركات
نرم افزار خريد و تداركات

نرم‌افزار خرید و تدارکات جهت ثبت فرایند خرید سازمان به صورت خودکار بر اساس چارچوب آیین‌نامه معاملات خرید دولتی یا آیین‌نامه معاملات شرکت‌ها طراحی شده‌ است. این نرم‌افزار قابلیت ثبت و مدیریت انواع درخواست خرید کالا و خدمت و همچنین اطلاعات خرید شامل استعلام، پیش‌‌فاکتور، تامین اعتبار، مناقصات و ... را دارا می‌باشد.

نرم افزار مدیرت اموال و دارایی (دولتی و شرکتی)
نرم افزار مدیرت اموال و دارایی (دولتی و شرکتی)

نرم‌افزار اموال وظیفه ثبت و نگهداری اطلاعات جمع‌داری و ریالی اموال و تغییر و تحولات اموال را بر عهده دارد. خروجی‌های مورد نیاز بر اساس نظام نوین اموال دولتی پس از طی فرایند و همچنین گزارش‌های دوره‌ای حسابداری اموال از سیستم دریافت می‌گردد. همچنین کارمندان علاوه بر مشاهده اموال در اختیار خود مي‌توانند درخواست‌های مرتبط با اموال خود را ثبت و پیگیری نمایند.

نرم‌افزار املاک و مستغلات
نرم‌افزار املاک و مستغلات

ارزش ریالی بالای املاک و مستغلات در سازمان‌ها و همچنین دشواری در دسترسی به اطلاعاتی نظیر تاریجچه‌ی قراردادها، مجوزها، شکایات، قبوض، پرداخت‌های مالی، تعمیرات و آگاهی از تجهیزات ملک، نیاز به راهکار سیستمی در سازمان‌ها را بیشتر می‌نماید. با این رویکرد، نرم‌افزار املاک و مستغلات با ارائه‌ی گزارشات کاربردی و آماری، امکان مدیریت بهینه‌ی املاک در سازمان‌ها را میسر می‌سازد.

مدیریت اموال و انبار به سبک مدرن

همچنین با استفاده از زیرساخت میز خدمت کاربران، کلیه پرسنل سازمان می‌توانند مواردی مانند درخواست‌های خرید، انتقال کالا از انبار، فهرست اموال تخصیصی، اطلاع‌رسانی و اخذ مجوزهای امور مرتبط را از طریق میز کار الکترونیک خود مشاهده، ثبت و پیگیری نمایند. اختصاص هزینه‌‌های قابل توجه برای نگهداری کالا در انبارها همواره از چالش‌های مدیران سازمان‌‌ها بوده است.

مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، مدیریت کارآمد موجودی کالا در انبارها و ارتباط خودکار با فرآیند تدارکات و سفارش کالا را تسهیل می‌نماید و از آنجا که سطح موجودی انبار و ذخیره ایمنی در نقطه بهینه و مطلوب در نظر گرفته می‌شود، کاهش هزینه‌ها موجب سودآوری سازمان می‌گردد. فناوری شناسایی کالا، کنترل نقل و انتقال و قابلیت برقراری ارتباط و تبادل اطلاعات با درگاه‌‌های مختلف به عنوان مثال بارکدخوان و فناوری RFID ،امکان مدیریت دقیق تردد کالا در حجم گسترده تراکنش را میسر می‌نماید و امکان دریافت گزارشات بر خط را فراهم می‌سازد.

برخی از مشتریان راهکار لجستیک

 • سازمان دامپزشکی کشور
 • استانداری تهران
 • بازرسی کل کشور
 • بانک آینده
 • بانک قرض الحسنه رسالت
 • بیمه مرکزی ایران
 • توسعه منابع آب نیرو ایران
 • جامعه المصطفی العالمیه
 • صندوق توسعه ملی

تازه‌های راهکار لجستیک

راهکار لجستیک از زبان مشتریان


 • سید سعید ترابی کارشناس محترم دفتر فناوری اطلاعات همزمان با نصب نرم‌افزارهای لجستیک مجموعه دیدگاه در وزارت نیرو، فرآیندهای حوزه انبار و اموال در این وزارت‌خانه مورد بازنگری قرار گرفت و در برخی موارد اصلاحات گسترده‌ای اعمال شد و در نتیجه آن علاوه بر مکانیزه شدن فرآیندها، روال‌های سازمانی این بخش نیز بهبود قابل توجهی یافته است.

  سید سعید ترابی کارشناس محترم دفتر فناوری اطلاعات

 • محمد حسین منوچهری رییس اداره داده‌کاوی و سیستم‌های ستادی بانک آینده بانک آینده با خرید نرم‌افزار خریدوتدارکات از راهکارهای لجستیک دیدگاه در تلاش است سرعت و دقت در انجام عملیات این حوزه را افزایش دهد.

  محمد حسین منوچهری رییس اداره داده‌کاوی و سیستم‌های ستادی بانک آینده

 • مهندس مجید انگشت باف، كارشناس محترم نرم افزار و امنیت در استانداری قم ‌یکپارچگی کامل نرم‌افزارهای لجستیک با سیستم‌های مالی از بزرگترین مزیت‌های سیستم‌های حوزه لجستیک دیدگاه است و افزایش بهره‌وری و خدمات‌دهی و کاهش هزینه‌ها را می‌توان از مهمترین دستاوردهای نرم‌افزارهای حوزه لجستیک دیدگاه، برشمرد.

  مهندس مجید انگشت باف، كارشناس محترم نرم افزار و امنیت در استانداری قم