سومین گردهمایی سالانه چارگون با موضوع محوری «با هم می‌سازیم» روز گذشته در محل هتل المپیک و با حضور مدعوین بیش از ۸۰۰ سازمان برگزار شد.

این رویداد بزرگ که از ماه‌ها قبل برای برگزاری هر چه بهتر آن برنامه‌ریزی شده بود در ساعت ۹ صبح به طور رسمی آغاز شد و شاهین طبری، رییس هیات مدیره شرکت چارگون به ارایه مطالب خود با موضوع هم‌آفرینی پرداختند. فرزاد رحمانی به عنوان سخنران بعدی به ارایه‌ گزارشی ازفعالیت‌های شرکت در سال گذشته پرداختند که در این میان ارایه ماموریت شرکت چارگون که با توجه به اهداف شرکت مجددا بازنویسی شده بود یکی از بخش‌های این ارایه را تشکیل می‌داد.

ارایه دستاوردهای فنی و محصولات جدید شرکت به عنوان موضوع اصلی سخنرانی شهباز توکلی،‌مدیر محصول شرکت چارگون بود که با رونمایی محصول جدید شرکت چارگون، «دیدگاه همراه» توسط آقای رحمانی به پایان رسید. همچنین معرفی خدمات «مشاوره مدیریت و آموزشی» چارگون توسط امیر مهرانی رییس واحد تعالی سازمانی بخش دیگری از ارایه‌های صبح بود. خیریه همگام نیز در ادامه به ارایه گزارشی از عملکرد خود پرداخت که شامل فعالیت‌های انجام گرفته در سال گذشته و همچنین برنامه‌های آتی بود که توسط ساناز صدوقی و امیرهوشنگ کرمی ارایه شد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

بخش ارایه تجربه سازمان الکترونیکی از چابک‌سازی سازمان که توسط آقای مهندس بهشتی ارایه شد و همچنین ارایه مقاله برتر «اولین دوره‌ی مقالات و تجربیات برتر مشتریان چارگون» نیز به عنوان بخشهای جدید سومین گردهمایی سالانه چارگون بودند.

همچنین برگزاری کارگاه‌های تخصصی مختلف در بخش دوم این رویداد با استقبال بسیار خوب مدعوین همراه بود. در این کارگاه‌ها که به طور تخصصی به بحث‌های فنی مربوط به حوزه‌های مختلف نرم‌افزاری، مباحث مربوط به نگهداری سرور و همچنین ارایه عملی نرم‌افزارهای جدید همچون دیدگاه ۵ و دیدگاه همراه پرداخته شد،‌همکاران مختلفی که در سال گذشته در طراحی و پیاده‌سازی این محصولات همکاری داشتند به ارایه دستاوردهای شرکت در این حوزه‌ها و همچنین پاسخگویی به سوالات مدعوین گرامی پرداختند.

اشتراک گذاری :