پرش به محتوای اصلی

سومین گردهمایی سالانه چارگون برگزار شد

سومین گردهمایی سالانه چارگون با موضوع محوری «با هم می‌سازیم» روز گذشته در محل هتل المپیک و با حضور مدعوین بیش از ۸۰۰ سازمان برگزار شد.

این رویداد بزرگ که از ماه‌ها قبل برای برگزاری هر چه بهتر آن برنامه‌ریزی شده بود در ساعت ۹ صبح به طور رسمی آغاز شد و شاهین طبری، رییس هیات مدیره شرکت چارگون به ارایه مطالب خود با موضوع هم‌آفرینی پرداختند. فرزاد رحمانی به عنوان سخنران بعدی به ارایه‌ گزارشی ازفعالیت‌های شرکت در سال گذشته پرداختند که در این میان ارایه ماموریت شرکت چارگون که با توجه به اهداف شرکت مجددا بازنویسی شده بود یکی از بخش‌های این ارایه را تشکیل می‌داد.

ارایه دستاوردهای فنی و محصولات جدید شرکت به عنوان موضوع اصلی سخنرانی شهباز توکلی،‌مدیر محصول شرکت چارگون بود که با رونمایی محصول جدید شرکت چارگون، «دیدگاه همراه» توسط آقای رحمانی به پایان رسید. همچنین معرفی خدمات «مشاوره مدیریت و آموزشی» چارگون توسط امیر مهرانی رییس واحد تعالی سازمانی بخش دیگری از ارایه‌های صبح بود. خیریه همگام نیز در ادامه به ارایه گزارشی از عملکرد خود پرداخت که شامل فعالیت‌های انجام گرفته در سال گذشته و همچنین برنامه‌های آتی بود که توسط ساناز صدوقی و امیرهوشنگ کرمی ارایه شد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

بخش ارایه تجربه سازمان الکترونیکی از چابک‌سازی سازمان که توسط آقای مهندس بهشتی ارایه شد و همچنین ارایه مقاله برتر «اولین دوره‌ی مقالات و تجربیات برتر مشتریان چارگون» نیز به عنوان بخشهای جدید سومین گردهمایی سالانه چارگون بودند.

همچنین برگزاری کارگاه‌های تخصصی مختلف در بخش دوم این رویداد با استقبال بسیار خوب مدعوین همراه بود. در این کارگاه‌ها که به طور تخصصی به بحث‌های فنی مربوط به حوزه‌های مختلف نرم‌افزاری، مباحث مربوط به نگهداری سرور و همچنین ارایه عملی نرم‌افزارهای جدید همچون دیدگاه ۵ و دیدگاه همراه پرداخته شد،‌همکاران مختلفی که در سال گذشته در طراحی و پیاده‌سازی این محصولات همکاری داشتند به ارایه دستاوردهای شرکت در این حوزه‌ها و همچنین پاسخگویی به سوالات مدعوین گرامی پرداختند.

مطالب مرتبط

پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون
پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون

ایجاد بلاگ برای چارگون به معنی ایجاد روش نوین ارتباطی علاوه بر روشهای موجود قبلی است. با ایجاد این بلاگ ... ادامه مطلب »

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

بازتاب خبر برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون در رسانه‌ها
بازتاب خبر برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون در رسانه‌ها

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون با حضور جمعی از کارشناسان و مدیران سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی برگزار خواهد شد. ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

حضور شرکت چارگون در هفتمین کنفرانس توسعه منابع انسانی
حضور شرکت چارگون در هفتمین کنفرانس توسعه منابع انسانی

مقاله ارسالی توسط روزبه بهرامی، رییس واحد راه‌اندازی منابع انسانی شرکت چارگون، به هفتمین کنفرانس توسعه منابع‌ انسانی، در میان ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.