تمرکز بر نیازهای مشتری و درک انتظارات او در کنار ایجاد کانال‌های ارتباطی و سیستم‌های پاسخگویی سریع، موجب ایجاد فرآیندهای منعطف پاسخگویی سریع سازمان به نیازهای مشتری خواهد شد. نتیجه این تعامل، افزایش رضایت مشتریان در اثر به کارگیری موثر منابع سازمان است که بهبود روابط بین مشتری و سازمان خدمات دهنده را موجب خواهد شد.

شرکت چارگون نیز با رعایت این مهم، استفاده از کانال‌های مختلف ارتباط با مشتریان را به عنوان راهی برای تعامل بیشتر هدف قرار داده است که تعاملی‌ترین حلقه این زنجیره، «پرتال مشتریان» شرکت چارگون است. پرتال مشتریان، در حقیقت یک سیستم اطلاعاتی با توانایی‌های گسترده است که به عنوان رابط بین مشتریان با بخش‌های اجرایی شرکت در اختیار کاربران مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه» قرار گرفته است.

با همین رویکرد، فاز اول پورتال مشتریان شرکت چارگون با رفع خطاهای مرحله آزمایشی و نیز بهبود کیفیت آن به اتمام رسیده و آماده خدمات‌رسانی به مشتریان عزیز خواهد بود. با توجه به اینکه در فاز دوم، توسعه نهایی این پورتال در دستور کار قرار دارد و به مرور تمامی مشتریان امکان استفاده از این درگاه ارتباطی را خواهند داشت، سازمان‌ها و مشتریانی که به صورت داوطلبانه علاقه‌مند باشند تا از فاز اول این پورتال استفاده نمایند، می‌تواند درخواست خود را از طریق تکمیل و ارسال فرم الکترونیکی زیر با واحد پشتیبانی شرکت چارگون درمیان گذاشته تا در اولین فرصت امکان استفاده از این درگاه برای ایشان فراهم شود.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

این پورتال نسل جدید درگاه‌های ارتباطی در شرکت چارگون است که با هدف ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و گسترش دامنه اطلاع‌رسانی به مشتریان راه‌اندازی شده است.

در صورت تمایل به استفاده از فاز اول این پورتال، درخواست خود را به ایمیل khalili@chargoon.com ارسال نمایید.

اشتراک گذاری :