پرش به محتوای اصلی

آشنایی کاربران دیدگاه با مباحث فنی و تکنولوژی‌های جدید SQL Server

کلاس آموزشی چارگون SQL

دومین کارگاه فنی چارگون با موضوع SQL Server 2017 Security دوشنبه 21 آبانماه در موسسه آموزشی فراتر از دانش با حضور نمایندگان سازمان‌های بهره‌بردار نرم‌افزارهای دیدگاه برگزار شد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.
دومین کارگاه فنی دیدگاه برای سازمان‌های مشتری.
دومین کارگاه فنی دیدگاه برای سازمان‌های مشتری.

به گزارش روابط عمومی چارگون در این کارگاه آموزشی مهندس پرویز آقاصادقی از مدرسان از مدرسان بنام و مطرح در حوزه SQL Serve درباره ضرورت آشنایی با تکنولوژی‌های جدید در این حوزه برای حاضران سخن گفت.
وی خاطرنشان کرد: سال 2014 رونمایی و ارائه تکنولوژی جدیدی در SQL Server در دستور کار شرکت سازنده این محصول قرار گرفت که اگرچه با محدودیت‌های بسیار همراه بود؛ اما فصل جدیدی از کارایی و سرعت عمل را در دسته مهمی از سیستم‌های بانک اطلاعاتی موسوم به OLTP به همگان معرفی می‌کرد.
وی ادامه داد: جذابیت این تکنولوژی در 2017 به این علت بسیار زیادتر شد که اکثر محدودیت‌ها و نقاط ضعف گذشته برطرف شده بود و عملا به نظر می‌رسد پختگی کافی برای بکارگیری آن در سیستم های عملیاتی، فراهم شده است.
وی اضافه کرد: پردازش تخصصی در حوزه‌هایی مثل موقعیت‌های مکانی و نقاط جغرافیایی، شبکه‌های اجتماعی، پردازش اطلاعات غیر رابطه‌ای و حجیم، ساختارهای cache فوق سریع، محاسبات گراف‌های پیچیده صد البته نه در سطح آکادمی و دانشگاه؛ بلکه در سطح مصرف‌کنندگان واقعی (مانند سیستم‌های فروشگاهی، توریسم، مدیریت روابط مشتری و…) هر روز صنعت موتورهای بانک اطلاعاتی را با چالش‌های جدی جدید مواجه می‌کنند که دیگر با افزایش سخت‌افزارها قابل تامین نیستند.
به گفته وی، لازم است تا در معماری‌های جدید، مغزافزارهای نوآورانه و نرم‌افزارهای کاربردی چگونگی بکارگیری این تکنولوژی‌ها و ارائه راه حل برای نیازهای پیچیده امروز ، مورد بحث و بررسی و آموزش قرار بگیرند.
بنابراین گزارش، در این کارگاه آموزشی که به پیشنهاد واحد پشتیبانی فنی چارگون برای مدیران حدود 30 سازمان مشتری و کاربر مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه برگزار شد، موضوع آموزش‌های عملی و فنی آموزش تکنیک‌ها و انتقال تجربیات درباره SQL Server در دستور کار قرار گرفت.
مدیران و کارشناسان فنی برخی از سازمان‌های کاربر مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه مانند دانشگاه شهید بهشتی، توزیع برق تهران، شرکت کیسون، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، جامعه المصطفی العالمیه، وزارت ورزش، دانشگاه علوم پزشکی ایران، سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه جامع علمی کاربردی، شرکت پتروپارس، بانک قرض‌الحسنه رسالت، بانک مشترک ایران و ونزوئلا، شرکت تام ایران خودرو، مهندسین مشاور چگالش، سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، استانداری‌های قزوین، قم، زنجان و بوشهر، بانک رفاه، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران و بیمه مرکزی، حضور داشتند.
گفتنی است؛ کارگاه فنی و آموزشی SQL Server 2017 Security دومین کارگاه طراحی شده از سوی مرکز آموزش و مشاوره چارگون است که برای مدیران و کارشناسان ارشد کاربر دیدگاه برگزار شد. نخستین کارگاه آموزشی مرکز آموزشی چارگون مردادماه 97 با موضوع Backup and Disaster Recovery برگزار شده بود.

مطالب مرتبط

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات
روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات

پیدایش و توسعه تکنولوژ‌ی‌های مختلف اطلاعاتی و ارتباطی، باعث ایجاد تحولات عمیق و محسوسی در زندگی افراد از اقشار مختلف ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.