دانشگاه تهران برای برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با سیستم‌های منابع انسانی در دوره کارشناسی ارشد از شرکت چارگون دعوت به همکاری و مشارکت کرد. 

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گزارش روابط عمومی چارگون،‌ کارگاه آموزشی آشنایی با سیستم‌های اطلاعاتی منابع انسانی در قالب بخشی از پروژه دوره‌های HRIS دانشکده مدیریت گروه مدیریت منابع انسانی دانشگاه تهران( ویژه دانشجویان ارشد) طراحی شده است.
این دانشکده با هدف آشنایی هر چه بیشتر دانشجویان ارشد مدیریت منابع انسانی با سیستم‌های اطلاعاتی و حوزه فناوری اطلاعات اقدام به برگزاری دوره‌های آموزش تئوری و عملی کرده‌ و به همین منظور از شرکت چارگون برای ارائه مباحث فنی،تخصصی و تجربه عملی نرم‌افزارهای دیدگاه، دعوت به همکاری کرده است.
روزبه بهرامی- مدیر فروش شرکت چارگون با وجود اطلاعات و تسلط کافی در حوزه نرم‌افزارهای سازمانی به نمایندگی از شرکت در این دوره‌ها حضور خواهد داشت.
وی درباره جزییات این این دوره آموزشی گفت: از 2 سال قبل هم در این دوره‌های آموزشی از شرکت چارگون به عنوان یکی از تولیدکنندگان محصولات بومی و دانش‌محور در حوزه سیستم‌های اطلاعاتی و نرم‌افزارهای سازمانی دعوت به همکاری شد که با هدف نقش‌آفرینی در حوزه مسئولیت اجتماعی و ایجاد ارتباط بین صنعت و دانشگاه، از آن استقبال کردیم.
وی خاطرنشان کرد: حضور چارگون در این دوره‌های آموزشی از بابت اعتماد دانشگاه به فعالین صنعت و ارائه گوشه‌هایی از توانمندی نرم‌افزارهای بومی در حوزه ساختار اداری و منابع انسانی است.
بهرامی ادامه داد: روز شنبه دوم آذرماه، اولین کارگاه  آموزشی سیستم‌های اطلاعاتی HRIS را از ساعت 8 صبح تا 12 ظهر برگزار کردیم. در این کارگاه علاوه بر ارائه مفاهیم تئوریک نرم‌افزارهای منابع انسانی درباره زیرسیستم‌های HRIS  همراه  و کارکردهای نرم‌افزارهای مدیریت جامع منابع انسانی دیدگاه حرف زدیم. در دومین کارگاه  آموزشی که نهم آذرماه  برگزار می‌شود  به صورت عملی فرصت تجربه کار با یکی از  سیستم‌های منابع انسانی دیدگاه در اختیار دانشجوها، قرار خواهد گرفت.
مدیر فروش چارگون تاکید کرد:‌ در حوزه مباحث تئوریک آموزش سیستم‌های اطلاعاتی HRIS از نقش کارفرما و مدیران تصمیم‌ساز در حوزه انتخاب سیستم‌ها و محورهایی مانند چگونگی انتخاب سیستم‌های اطلاعاتی و سازمانی، نیازسنجی و بودجه‌‌ریزی، چگونگی انتخاب سیستم‌های پویا، آشنایی با معایب و مزایای سیستم‌های سازمانی و نقش مدیر پروژه در عملیاتی شدن درست و کارآمد آنها و… سخن گفته شد.
به گفته بهرامی سال گذشته با هدف برای افزایش تجربه کاربری دانشجویان از نرم‌افزارهای منابع انسانی فرصت تعریف و عملیاتی‌کردن فرآیند استخدام ،ارائه حکم و قرارداد سازمانی با نرم‌افزارهای دیدگاه در اختیار دانشجوها قرار داده شد که امسال این امکان در اختیار ایشان قرار داده می‌شود.

اشتراک گذاری :