توسعه اتوماسیون اداری دیدگاه در اداره کل ورزش و جوانان خراسان شمالی

اداره کل ورزش و جوانان استان خراسان شمالی با خرید لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم‌افزار حوزه اتوماسیون اداری دیدگاه دامنه همکاری خود با چارگون را توسعه داد.

به گزارش روابط عمومی چارگون، اداره کل ورزش و جوانان استان خراسان شمالی با خرید سرویس فکس سرور از حوزه اتوماسیون اداری در جهت توسعه و تکمیل مجموعه نرم‌افزارهای دیدگاه در ساختار سازمانی خود اقدام کرده است.
بنابراین گزارش، اداره کل ورزش و جوانان استان خراسان شمالی پیش از این نیز نرم‌افزارمکاتبات، ارسال و دریافت فکس و ایمیل و نرم‌افزار جستجو و گزارش گیری و همچنین سرویس تبادل اطلاعات برون سازمانی ECE را نیز از چارگون خریداری کرده است.
نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه قابلیت‌ها و مزیت‌های مختلفی دارد که از آن جمله می‌توان به مدیریت دبیرخانه‌ها، پشتیبانی از دبیرخانه‌های عادی و محرمانه، تعریف ساختار بایگانی سازمان، حذف کاغذ از گردش مکاتبات، تعاملات برون‌سازمانی، امکان برقراری ارتباط برون‌سازمانی از طریق فکس، ایمیل، شبکه دولت و سرویس شمیم، امکان sync اطلاعات پایگاه‌های داده مختلف و ارتباط درون سازمانی با سایر واحدها اشاره کرد.
گفتنی است مدیریت این پروژه را از سوی چارگون جناب آقای ابراهیم قلی‌پور برعهده دارد. اداره کل ورزش و جوانان استان خراسان شمالی با آدرس اینترنتی https://sportnkh.ir/ در دسترس است.

برچسب ها: , , , , , , , ,