پرش به محتوای اصلی

تجهیز شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبانور به نرم‌افزارهای اتوماسیون اداری دیدگاه

نرم‌افزارهای اتوماسیون اداری دیدگاه برای ایجاد تحول در ساختار اداری و مکاتباتی مورد توجه مدیران شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبانور قرار گرفت.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گزارش روابط عمومی چارگون، شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبانور با خرید لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم‌افزارهای حوزه اتوماسیون اداری دیدگاه در جمع مشتریان چارگون جای گرفت.
مدیران و تصمیم‌گیران شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبانور نرم‌افزار مکاتبات5، اپلیکیشن مکاتبات دیدگاه همراه و سرویس‌های تبادل اطلاعات برون سازمانی ECE ،LINK را به همراه سرویس‌های ارسال و دریافت فکس و ایمیل از راهکار اتوماسیون اداری مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه برگزیده‌اند.
عملیاتی‌سازی معماری‌های خاص و ویژه برای دبیرخانه‌های مختلف، تفکیک پیش‌نویس‌ها از اسناد رسمی و قابل ارجاع، قابلیت اجرای نرم‌افزار دیدگاه در مرورگرهای Safari، Chrome، Firefox، IE  و گردش الکترونیک مکاتبات و نامه‌ها را از بزرگترین مزیت‌های نرم‌افزار مکاتبات اتوماسیون اداری دیدگاه می‌توان دانست.
این نرم‌افزار با سال‌ها تجربه بهره‌برداری از سوی کاربران بی‌شمار سازمان‌های مشتری یکی از کاربردی‌ترین نرم‌افزارهای سازمانی مجموعه دیدگاه است و دامنه نفوذ آن را در بیش از هزار سازمان مشتری می‌توان دید.
شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبانور همچنین اپلیکیشن مکاتبات دیدگاه همراه را برای ایجاد زمینه دسترسی آسان مدیران به کارتابل‌های شخصی و انجام امور روزمره‌شان، خریداری کرده است.
دیدگاه همراه، محصولات نرم‌افزاری شرکت چارگون بر روی پلتفرم همراه شامل موبایل، تبلت و … است که برگزیده‌ای از کاربردهای پرمصرف برخی از نرم‌افزارهای دیدگاه را در خود جای داده است. اپلیکیشن مکاتبات دیدگاه همراه نیز برخی از عملیات‌‌های نرم‌افزار مکاتبات اتوماسیون اداری دیدگاه مانند مشاهده و ارجاع نامه‌ها، پیش‌نویس‌ها و تبدیل آنها به نامه و همچنین دریافت پیام‌ها و ارجاع آنها را بر روی موبایل در اختیار کاربران قرار می‌دهد.
این اپلیکیشن با قابلیت‌های متنوع خود از ضرورت حضور مدیران در سازمان‌های مشتری می‌کاهد و زمینه انجام امور در هر مکان و زمان را برای آنها فراهم می‌کند.
لازم به ذکر است که مدیریت این پروژه را جناب آقای علی قاسم‌پور از سوی چارگون در شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبانور بر عهده دارد.

مطالب مرتبط

پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون
پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون

ایجاد بلاگ برای چارگون به معنی ایجاد روش نوین ارتباطی علاوه بر روشهای موجود قبلی است. با ایجاد این بلاگ ... ادامه مطلب »

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.