پرش به محتوای اصلی

تغییر نسل اتوماسیون اداری در واحد پروفسور حسابی دانشگاه آزاد اسلامی

اتوماسیون اداری

پروژه تغییر نسل اتوماسیون اداری در واحد پروفسور حسابی دانشگاه آزاد اسلامی انجام شد. پیرو انجام این پروژه هم‌اکنون مکاتبات اداری در واحدهای اداری و دبیرخانه این دانشگاه بر بستر دیدگاه 5 و با زیرساخت زاگرس اجرا می‌شود.

مکاتبات اداری یکی از مهم‌ترین نرم‌افزارهای حوزه نرم افزار اتوماسیون اداری چارگون است. این سیستم امکاناتی برای مدیریت کارتابل نامه‌ها و ثبت و ارجاع انواع مکاتبات اداری مطابق با نیازهای سازمان‌های آموزشی فراهم می‌کند.

نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه و اتوماسیون اداری در واحد پروفسور حسابی دانشگاه آزاد اسلامی کارکردهای زیادی دارد. از مهم‌ترین کارکردهای آن پشتیبانی از عملیات و مستندات مختلف سازمانی است. از دیگر موارد کارکردی می‌توان به بهبود عملیات نامه‌های اداری، فرم‌های پویا، فکس نامه و پست الکترونیک اشاره کرد. پیش‌نویس و تعاملات شخصی و حذف کاغذ از ساختار اداری هم برخی دیگر از این قابلیت‌هاست.

فرایند تغییر نسل اتوماسیون اداری در واحد پروفسور حسابی

روابط عمومی چارگون درباره این پروژه مصاحبه‌ای صحبت کوتاهی با علیرضا صفری مدیر حساب مشتریان چارگون در دفتر امور مشتریان انجام داد. به گفته علیرضا صفری پروژه تغییر نسل اتوماسیون اداری در دانشگاه آزاد واحد پروفسور حسابی، ویژگی خاصی داشت: «این پروژه به نحوی انجام شد که اختلالی در روند جاری فعالیت این سازمان ایجاد نشود.» او درباره روند این پروژه به روابط عمومی چارگون چنین گفت:

«نسل جدید نرم افزار مکاتبات اداری دیدگاه که بر پایه زیرساخت زاگرس طراحی شده، در لایه پایگاه داده تغییر ندارد. در نتیجه جابه‌جایی و تغییرات به راحتی بدون کمترین ریسک درباره از دست رفتن یا مخدوش شدن داده‌ها و آرشیو نرم‌افزار امکان‌پذیر است.»

به گفته وی، در جریان تغییر نسل مکاتبات دیدگاه، قابلیت‌هایی مانند پیاده‌سازی مدل‌های ویژه دبیرخانه‌ها، امکان جداسازی پیش‌نویس‌ها از مستندات رسمی و امکان پیوست فایل از متن اصلی، بسیار مورد استقبال کاربران قرار گرفته است.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

کارشناس فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی تهران تصریح کرد: امکان دریافت گزارش‌های متعدد و متنوع از اطلاعات و داده‌های سیستم به دلیل انعطاف‌پذیری نرم‌افزارهای دیدگاه، ارزش افزوده ویژه‌ای است که به آن دست یافته‌ایم.

مزایای سامانه اتوماسیون اداری چارگون در نسل جدید

علیرضا صفری درباره مزیت‌های تغییر نسل اتوماسیون اداری در واحد پرفسور حسابی دانشگاه آزاد اسلامی به افزایش سرعت سیستم‌ها اشاره کرد. او در این‌باره چنین توضیح داد: «در جریان تغییر نسل مکاتبات دیدگاه، چارگون امکاناتی مانند قابلیت کار بر روی مرورگرها و سیستم‌های متنوع برای کاربران فراهم کرده است. همچنین با تغییر زیرساخت سیستم به زاگرس، سرعت کار با نرم‌افزار برای کاربران به شکل قابل توجهی افزایش یافته است.»

با توسعه قابلیت‌هایی مانند پیاده‌سازی مدل‌های ویژه دبیرخانه‌ها، امکان جداسازی پیش‌نویس‌ها از مستندات رسمی و امکان پیوست فایل از متن اصلی، هم در تغییر نسل ایجاد شده است. این امکانات بسیار مورد استقبال کاربران قرار گرفته است.

کارشناس دفتر امور مشتریان چارگون تصریح کرد: امکان دریافت گزارش‌های متعدد و متنوع از اطلاعات و داده‌های سیستم به دلیل انعطاف‌پذیری نرم‌افزارهای دیدگاه، ارزش افزوده ویژه‌ای است که مشتریان چارگون در نسل جدید دریافت می‌کنند.

صفری اضافه کرد: «مزیت‌های فراوانی که نسل جدید دیدگاه در حوزه‌های مختلف اتوماسیون اداری برای مشتریان فراهم می‌کنند دلایل خوبی برای مهاجرت آنها به نسل جدید دیدگاه فراهم می‌کند.»

 

مطالب مرتبط

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

حضور شرکت چارگون در هفتمین کنفرانس توسعه منابع انسانی
حضور شرکت چارگون در هفتمین کنفرانس توسعه منابع انسانی

مقاله ارسالی توسط روزبه بهرامی، رییس واحد راه‌اندازی منابع انسانی شرکت چارگون، به هفتمین کنفرانس توسعه منابع‌ انسانی، در میان ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.