دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب با خرید لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم‌افزارهای حوزه اتوماسیون اداری دیدگاه در فهرست مشتریان چارگون قرار گرفت.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

محمد زارعی، کارشناس فروش محصول به خرید نرم‌افزار مکاتبات و سرویس ارسال و دریافت فکس مجموعه دیدگاه توسط مدیران دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب، اشاره کرد و گفت: مدیران این دانشگاه تلاش دارند تا با مکانیزه کردن گردش نامه‌های حقیقی و حقوقی از نیروی متمرکز در مجموعه بیشترین بهره را ببرند.
وی با بیان اینکه مجموعه نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه، زیرساختی قوی و کامل برای رفع کلیه نیازهای سازمان‌ها و شرکت‌هاست ادامه داد: با استفاده از امکانات این مجموعه، دسترسی مدیران و سایر کارکنان به چرخه عملیات روزمره و بررسی و تحلیل فرآیندهای سازمان فراهم می‌شود. مستند شدن روال‌ها و عملیات انجام‌شده در طول فرآیندهای مختلف سازمان علاوه بر شفاف‌سازی، منجر به بهینه‌سازی چرخه‌ها و تشخیص نارسایی‌های احتمالی می‌شود.
به گفته کارشناس فروش محصول چارگون، مکانیزه شدن فرآیندها در حوزه مکاتبات علاوه بر حذف کاغذ، پاسخ‌گویی به مخاطبین اعم از سازمان‌ها و مراجعه‌کنندگان را تسریع می‌کند.
گفتنی است از سوی شرکت چارگون جناب آقای مهدی راد، مدیریت این پروژه را برعهده دارند. علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب می‌توانند به آدرس https://www.wtiau.ac.ir/ مراجعه کنند.

اشتراک گذاری :