پرش به محتوای اصلی

استقرار مجموعه نرم افزارهای لجستیک دیدگاه در سازمان بورس و اوراق بهادار

نرم افزارهای لجستیک دیدگاه

سازمان بورس و اوراق بهادار مؤسسه‌ای عمومی و غیردولتی است که شخصیت حقوقی و مالی مستقلی دارد. این سازمان از محل کارمزدهای دریافتی و سهمی از حق پذیرش شرکت‌ها در بورس و درآمدهای دیگر اداره می‌شود. همکاری این سازمان با شرکت چارگون از مردادماه سال 1401 با استقرار مجموعه نرم افزارهای لجستیک دیدگاه آغاز شد. نرم افزارهای انبار و حسابداری انبار و خرید و تدارکات دیدگاه در سازمان بورس و اوراق بهادار شروع به کار کردند. با آغاز این همکاری 1400 کاربر، یک کاربر انباردار و 4 کارپرداز به مجموعه نرم افزارهای دیدگاه اضافه شدند.

فرآیندهای اجراشده توسط تیم چارگون در استقرار مجموعه نرم افزارهای لجستیک دیدگاه

فرآیند درخواست کالا، درخواست خرید خدمت و شارژ انبار از جمله فرآیندهایی بود که تیم فنی چارگون در حین انجام این پروژه پیاده‌سازی کرد. سازمان بورس و اوراق بهادار پیش از استقرار نرم افزارهای لجستیک دیدگاه با چالش‌هایی همچون ایجاد رابطه سازمانی موردنظر و مطلوب سازمان، شناخت نیازمندی‌های سازمان و ایجاد تغییرات موردنظر سازمان و توافق برای اعمال بهترین گزینه مواجه بود.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

مشکلات سازمان بورس و اوراق بهادار پیش از همکاری با تیم چارگون

سازمان بورس و اوراق بهادار پیش از استقرار نرم افزارهای لجستیک دیدگاه، در ارتباط بین فرآیند درخواست کالا و ارسال به خرید در دپارتمان تدارکات با مشکلات زیادی مواجه بود. در واقع کلیه فرآیندها در بخش تدارکات در این سازمان به صورت کاغذی انجام می‌گرفت. تیم فنی چارگون تلاش کردند این مشکل را با به‌کارگیری نرم افزار خرید و تدارکات دیدگاه و سیستماتیک کردن تمامی اقدامات حل کنند. همچنین با تعامل و گفتگو با مسئولان ذی‌ربط سازمان بورس و اوراق بهادار و شناخت درست نیازمندی‌ها به تیم چارگون و انتقال تجربه درون تیمی، در نهایت بهترین تصمیم ممکن برای سازمان بورس و اوراق بهادار اخذ شد.

درخواست دموی نرم افزارهای دیدگاه در بستر وب و موبایل

مطالب مرتبط

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

حضور شرکت چارگون در هفتمین کنفرانس توسعه منابع انسانی
حضور شرکت چارگون در هفتمین کنفرانس توسعه منابع انسانی

مقاله ارسالی توسط روزبه بهرامی، رییس واحد راه‌اندازی منابع انسانی شرکت چارگون، به هفتمین کنفرانس توسعه منابع‌ انسانی، در میان ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.