پرش به محتوای اصلی

بازدید مدیرعامل چارگون از استقرار نرم‌افزارهای دیدگاه در استانداری کرمانشاه

استقرار نرم‌افزارهای دیدگاه در استانداری کرمانشاه

فرزاد رحمانی، مدیرعامل چارگون به همراه مهسا اشرفی،‌ مدیر پروژه استقرار ضمن بازدید از روند استقرار مجموعه نرم‌افزارهای دیدگاه دراستانداری کرمانشاه، با مدیران و کاربران حوزه‌های مختلف دیدار و گفت‌گو کرد.
به گزارش روابط عمومی چارگون، فرزاد رحمانی در جلسه‌ای با حضور دکتر حاتمی، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کرمانشاه، ضمن تشکر از اعتماد و انتخاب مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه برای مکانیزه نمودن و مدیریت تمامی فرآیندهای اداری، مالی و پشتیبانی آن استانداری، بر اراده جدی چارگون برای اجرای این پروژه تاکید کرد و از آمادگی چارگون برای ارائه محصولات متنوع، به ویژه در حوزه حسابداری تعهدی به دستگاههای دولتی گفت.

همچنین او تاکید کرد که اجرای موفق پروژه‌های تحولی و استقرار نرم‌افزار مستلزم همدلی و تشکیل تیم مشترک با دغدغه‌ها و اهداف همگون است و از مدیران مجموعه استانداری تقاضا کرد در این راستا این مهم در نظر گرفته شود تا به مانند بسیاری از الگوهای موفق دیگر، این پروژه نیز به یکی از بهترین نمونه‌های استقرار مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه تبدیل شود.

Drhatami

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

دکتر حاتمی، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کرمانشاه نیز در سخنانی از اهمیت اجرای پروژ‌ه‌های نرم‌افزاری استانداری برای تسهیل امور و ارائه خدمات مناسب به مراجعین و همچنین کمک به تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری مدیران آن دستگاه گفت و اشاره کرد استانداری کرمانشاه بر استقرار دقیق و سریع این مجموعه نرم‌افزاری تاکید دارد و دستور داد کلیه حوزه‌های این مجموعه ضمن همراهی کامل با شرکت چارگون و ارائه اطلاعات مورد نیاز در اجرای دقیق و به موقع این پروژه‌ها نهایت همکاری را داشته باشند. ایشان باتوجه به اهمیت این پروژه عنوان کرد که شخصا موضوع این پروژه را بصورت روزانه رصد و دنبال خواهند نمود.

در این جلسه که در حضور مدیران کل اداری مالی، فناوری اطلاعات و روسای حوزه‌های اداری و مالی تشکیل شد بر ضرورت تدوین برنامه زمانی، معرفی دقیق رابطین و مدیران پروژ‌ه‌های حوزه‌های اتوماسیون اداری، مالی، منابع انسانی و لجستیک از سوی استانداری کرمانشاه تاکید شد و حوزه‌های اولویت‌دار برای انجام پروژه‌ها معرفی شدند.
بنابراین گزارش، مدیرعامل چارگون همچنین از نزدیک با حضور در واحدهای مختلف استانداری با مدیران و کاربران حوزه‌های منابع انسانی و مالی که در حال بهره‌برداری از سیستم‌های استقرار یافته بودند، صحبت کرد و از نظرات و دغدغه‌های آنها مطلع شد.
گفتنی‌ است استانداری کرمانشاه با انعقاد قراردادی مجموعه جامع نرم‌افزاری دیدگاه را به منظور مکانیزه نمودن فرآیندهای اتوماسیون اداری مالی خود خریداری نموده و بخشی از سیستمها به استقرار کامل رسیده‌اند و بزودی سایر سیستمها نیز به بهره‌برداری کامل خواهند رسید. این یازدهمین استانداری کشور است که به جمع استفاده‌کنندگان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه می‌پیوندد.

مطالب مرتبط

پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون
پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون

ایجاد بلاگ برای چارگون به معنی ایجاد روش نوین ارتباطی علاوه بر روشهای موجود قبلی است. با ایجاد این بلاگ ... ادامه مطلب »

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.