فرزاد رحمانی، مدیرعامل چارگون به همراه مهسا اشرفی،‌ مدیر پروژه استقرار ضمن بازدید از روند استقرار مجموعه نرم‌افزارهای دیدگاه دراستانداری کرمانشاه، با مدیران و کاربران حوزه‌های مختلف دیدار و گفت‌گو کرد.
به گزارش روابط عمومی چارگون، فرزاد رحمانی در جلسه‌ای با حضور دکتر حاتمی، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کرمانشاه، ضمن تشکر از اعتماد و انتخاب مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه برای مکانیزه نمودن و مدیریت تمامی فرآیندهای اداری، مالی و پشتیبانی آن استانداری، بر اراده جدی چارگون برای اجرای این پروژه تاکید کرد و از آمادگی چارگون برای ارائه محصولات متنوع، به ویژه در حوزه حسابداری تعهدی به دستگاههای دولتی گفت.

همچنین او تاکید کرد که اجرای موفق پروژه‌های تحولی و استقرار نرم‌افزار مستلزم همدلی و تشکیل تیم مشترک با دغدغه‌ها و اهداف همگون است و از مدیران مجموعه استانداری تقاضا کرد در این راستا این مهم در نظر گرفته شود تا به مانند بسیاری از الگوهای موفق دیگر، این پروژه نیز به یکی از بهترین نمونه‌های استقرار مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه تبدیل شود.

Drhatami

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

دکتر حاتمی، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کرمانشاه نیز در سخنانی از اهمیت اجرای پروژ‌ه‌های نرم‌افزاری استانداری برای تسهیل امور و ارائه خدمات مناسب به مراجعین و همچنین کمک به تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری مدیران آن دستگاه گفت و اشاره کرد استانداری کرمانشاه بر استقرار دقیق و سریع این مجموعه نرم‌افزاری تاکید دارد و دستور داد کلیه حوزه‌های این مجموعه ضمن همراهی کامل با شرکت چارگون و ارائه اطلاعات مورد نیاز در اجرای دقیق و به موقع این پروژه‌ها نهایت همکاری را داشته باشند. ایشان باتوجه به اهمیت این پروژه عنوان کرد که شخصا موضوع این پروژه را بصورت روزانه رصد و دنبال خواهند نمود.

در این جلسه که در حضور مدیران کل اداری مالی، فناوری اطلاعات و روسای حوزه‌های اداری و مالی تشکیل شد بر ضرورت تدوین برنامه زمانی، معرفی دقیق رابطین و مدیران پروژ‌ه‌های حوزه‌های اتوماسیون اداری، مالی، منابع انسانی و لجستیک از سوی استانداری کرمانشاه تاکید شد و حوزه‌های اولویت‌دار برای انجام پروژه‌ها معرفی شدند.
بنابراین گزارش، مدیرعامل چارگون همچنین از نزدیک با حضور در واحدهای مختلف استانداری با مدیران و کاربران حوزه‌های منابع انسانی و مالی که در حال بهره‌برداری از سیستم‌های استقرار یافته بودند، صحبت کرد و از نظرات و دغدغه‌های آنها مطلع شد.
گفتنی‌ است استانداری کرمانشاه با انعقاد قراردادی مجموعه جامع نرم‌افزاری دیدگاه را به منظور مکانیزه نمودن فرآیندهای اتوماسیون اداری مالی خود خریداری نموده و بخشی از سیستمها به استقرار کامل رسیده‌اند و بزودی سایر سیستمها نیز به بهره‌برداری کامل خواهند رسید. این یازدهمین استانداری کشور است که به جمع استفاده‌کنندگان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه می‌پیوندد.

اشتراک گذاری :