پرش به محتوای اصلی

بهینه‌سازی نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه در اداره کل فنی و حرفه‌ای استان البرز

ارائه نرم‌افزار دیدگاه همراه به ادارات کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان‌های مرکزی و همدان

کارشناس استقرار اتوماسیون اداری چارگون از استقرار مجدد و بهینه‌سازی نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه در اداره‌ کل فنی و حرفه‌ای استان البرز برای عملکرد با کیفیت‌تر و بهینه‌تر در این مجموعه خبرداد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

امیر حسن‌زاده در گفت و گو با روابط عمومی چارگون تاکید کرد: اداره کل فنی و حرفه‌ای استان البرز از مشتریان قدیمی چارگون است که در حال حاضر نرم‌افزار مکاتبات از راهکار اتوماسیون اداری، نرم‌افزار پرسنلی از راهکار منابع انسانی به همراه نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه همراه و سرویس ECE وLINK در آن بهره‌برداری می‌شوند.
وی ادامه داد: با حضور  کارشاسان چارگون در اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان البرز ضمن ارائه آموزش‌های لازم به کاربران، کلیه الگوهای دسترسی و تنظیمات عمومی مکاتبات بازبینی و بهینه‌سازی شد که با استقبال بسیار زیاد مدیران میانی و ارشد اداره‌ کل فنی و حرفه‌ای استان البرز قرار گرفت.
به گفته وی، با استقرار مجدد و بهینه‌سازی نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه 100 کاربر از اداره‌ کل فنی و حرفه‌ای استان البرز می‌توانند از کلیه قابلیت‌های این نرم‌افزار برای گردش الکترونیکی اموراداری بهر‌ه ببرند.
کارشناس استقرار اتوماسیون اداری چارگون خاطرنشان کرد: با نظر مساعد مدیرکل محترم اداره‌ کل فنی و حرفه‌ای استان البرز، افزایش همکاری با شرکت چارگون و تهیه نرم‌افزارهای متعدد برای تسهیل امور اداری و مرتبط با اتوماسیون اداری به ویژه تهیه سامانه پیشخوان ارباب رجوع در دستور کار سازمان قرار گرفت.
وی اضافه کرد: این اداره‌کل در نظر دارد تا با بهره‌گیری از مزیت‌های ‌سامانه پیشخوان ارباب رجوع دیدگاه، مراجعه حضوری مردم برای ارسال و پیگیری درخواست‌هایشان را کاهش دهد و با ایجاد قابلیت نظارت کامل بر فرآیند ثبت نامه در دبیرخانه‌ها بر سرعت پاسخ‌گویی به مخاطبان بیافزاید.
حسن‌زاده یادآور شد:‌ اداره‌ کل فنی و حرفه‌ای استان البرز در حوزه منابع انسانی نیز امور اداری بیش از 330  کارمند خود را از طریق نرم‌افزار پرسنلی دیدگاه انجام می‌دهد.

مطالب مرتبط

پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون
پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون

ایجاد بلاگ برای چارگون به معنی ایجاد روش نوین ارتباطی علاوه بر روشهای موجود قبلی است. با ایجاد این بلاگ ... ادامه مطلب »

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.