لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم‌افزارهای مکاتبات و تابلو اعلانات دیدگاه از راهکار اتوماسیون اداری به شرکت سرمایه‌گذاری سامان مجد، ارائه شد.
شرکت سرمایه‌گذاری سامان مجد با نصب و راه‌اندازی نرم‌افزارهای مکاتبات و تابلو اعلانات دیدگاه و اپلیکیشن موبایلی مکاتبات در فهرست مشتریان چارگون قرار گرفت. این نرم‌افزارها با هدف مکانیزه کردن گردش مکاتبات و اطلاعیه‌های داخلی و سازمانی و افزایش سرعت و بهره‌وری شرکت، راه‌اندازی شده‌اند.

نرم‌افزار مکاتبات اداری دیدگاه
نرم‌افزار مکاتبات راهکار اتوماسیون اداری دیدگاه از اولین سیستم‌هایی است که در شرکت چارگون توسعه داده شده و پس از سال‌ها تجربه استفاده بیش از یک میلیون کاربر در سازمان‌های مشتری از کامل‌ترین و پرکاربردترین نرم‌افزارهای دیدگاه است.
نسل پنجم نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه، پیاده‌سازی هر نوع معماری خاص و مدل‌های ویژه دبیرخانه‌های مختلف، جداسازی پیش‌نویس‌ها از مستندات رسمی سازمان، اجرای نرم‌افزار دیدگاه در همه مرورگرها، تعریف محدوده دسترسی و …از ویژگی‌های نرم‌افزار مکاتبات راهکار اتوماسیون اداری دیدگاه است.
در سازمان‌های بهره‌بردار از طریق امکانات نرم‌افزار و مدل استقرار ویژه شرکت چارگون، تغییر روال‌ها و فرآیندها و مهندسی مجدد تعاملات سازمانی امکان‌پذیر می‌شوند. کاهش هزینه‌ها و حذف کاغذ از چرخه امور اداری در کنار افزایش رضایت ذینفعان سیستم، بخش دیگری از مزایای این نرم‌افزار است.
تجربه استقرار نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه در بسیاری از وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ و کوچک با ایجاد تحول چشمگیر در تسریع عملکرد سازمانی و صرفه‌جویی در هزینه‌ها همراه بوده و بخش بزرگی از هزینه‌های تحمیلی به سازمان‌ها را حذف و یا کاهش داده است.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

نرم‌افزار تابلو اعلانات
نرم‌افزار تابلو اعلانات دیدگاه برای پوشش رویدادهای داخلی سازمان و ارائه خدمات به کارکنان و حتی ارباب رجوع‌ها خارج از سازمان طراحی و ارائه شده است.
تابلو اعلانات در سازمان‌ها ابزار شناخته‌شده و پرکاربردی است که اطلاع‌رسانی به کارکنان و ارباب رجوع را برعهده دارد. نرم‌افزار تابلو اعلانات به صورت تحت وب، امکان اطلاع‌رسانی به مخاطبان سازمان را فراهم می کند. این مخاطبان در بخش‌های مختلف قابل دسته‌بندی هستند به طوریکه دپارتمان‌های مختلف می‌توانند تابلوی اعلانات اختصاصی خود را داشته باشند.
امکانات این نرم‌افزار عبارتست از:

  • تعریف تابلوی اعلانات اختصاصی برای هر دپارتمان
  • تعیین سطوح دسترسی برای مدیریت محتوای تابلوی اعلانات در واحدهای مختلف

اشتراک گذاری :