پرش به محتوای اصلی

تجهیز موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش به نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه

منطقه-آزاد-کیش

موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش که قبلا به عنوان زیر مجموعه شرکت عمران، آب و خدمات کیش از اتوماسیون اداری دیدگاه بهره‌ می‌برد به صورت جداگانه به نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه مجهز شد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.
اتوماسیون اداری دیدگاه در موسسه کیش

به گزارش روابط عمومی چارگون، از جمله نیاز سنجی‌های موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش که در حال حاضر مستقیما زیرمجموعه سازمان منطقه آزاد کیش فعالیت می‌کند،  نظم، ‌سرعت و شفافیت در فرآیند مکاتبات بوده است.
با نصب و راه‌اندازی نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه برای بیش از 50 کاربر اداری و بهره‌مندی از سرویس سینک در این موسسه، سرعت مکاتبات با سایر شرکت‌های تابعه سازمان منطقه آزاد، افزایش یافته است.
امکان کنترل و نظارت دقیق بر مکاتبات، پیگیری امور مراجعین و ارباب رجوع‌ها و قطع وابستگی به اتوماسیون اداری شرکت عمران، آب و خدمات را از دیگر مزیت‌های نرم‌افزار مکاتبات 5 دیدگاه در موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش  می‌توان دانست.
راه‌اندازی زیرسیستم ECE نیز در این موسسه، صرفه‌جویی در هزینه‌های کاغذ و حدف آن از ساختار اداری،  افزایش سرعت مکتوبات اداری و پیگیری مطمئن‌تر نامه‌های ارسالی را برای کاربران این مجموعه فراهم کرده است.
موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش علاوه بر راه‌اندازی نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه و سرویس ECE همچنین به سامانه پیشخوان ارباب رجوع نیز مجهز شده است. این سامانه با ایجاد زمینه ارتباط غیر حضوری مراجعین با سازمان خدمات‌دهنده‌، بستر لازم برای تحقق میز خدمت و ارائه خدمات الکترونیک را فراهم می‌کند.
سامانه پیشخوان ارباب ‌رجوع دیدگاه با هدف مکانیزه کردن فرآیند دریافت و ثبت نامه‌های اداری و‌ حذف حضور فیزیکی ارباب رجوع در سازمان‌ها، بهترین ارزش افزوده برای نهادهای مختلف خدمات‌دهنده است.
علاوه بر تسهیل و تسریع کارهای ارباب ‌رجوع و جلب رضایت او، تسهیل امور و بهره‌وری منابع سازمانی و همچنین تحقق حقوق شهروندی در نظام اداری کشور از دستاوردهای نصب و راه‌اندازی سامانه پیشخوان ارباب رجوع در سازمان‌های کاربر دیدگاه است.

مطالب مرتبط

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات
روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات

پیدایش و توسعه تکنولوژ‌ی‌های مختلف اطلاعاتی و ارتباطی، باعث ایجاد تحولات عمیق و محسوسی در زندگی افراد از اقشار مختلف ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.