موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش که قبلا به عنوان زیر مجموعه شرکت عمران، آب و خدمات کیش از اتوماسیون اداری دیدگاه بهره‌ می‌برد به صورت جداگانه به نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه مجهز شد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.
اتوماسیون اداری دیدگاه در موسسه کیش

به گزارش روابط عمومی چارگون، از جمله نیاز سنجی‌های موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش که در حال حاضر مستقیما زیرمجموعه سازمان منطقه آزاد کیش فعالیت می‌کند،  نظم، ‌سرعت و شفافیت در فرآیند مکاتبات بوده است.
با نصب و راه‌اندازی نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه برای بیش از 50 کاربر اداری و بهره‌مندی از سرویس سینک در این موسسه، سرعت مکاتبات با سایر شرکت‌های تابعه سازمان منطقه آزاد، افزایش یافته است.
امکان کنترل و نظارت دقیق بر مکاتبات، پیگیری امور مراجعین و ارباب رجوع‌ها و قطع وابستگی به اتوماسیون اداری شرکت عمران، آب و خدمات را از دیگر مزیت‌های نرم‌افزار مکاتبات 5 دیدگاه در موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش  می‌توان دانست.
راه‌اندازی زیرسیستم ECE نیز در این موسسه، صرفه‌جویی در هزینه‌های کاغذ و حدف آن از ساختار اداری،  افزایش سرعت مکتوبات اداری و پیگیری مطمئن‌تر نامه‌های ارسالی را برای کاربران این مجموعه فراهم کرده است.
موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش علاوه بر راه‌اندازی نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه و سرویس ECE همچنین به سامانه پیشخوان ارباب رجوع نیز مجهز شده است. این سامانه با ایجاد زمینه ارتباط غیر حضوری مراجعین با سازمان خدمات‌دهنده‌، بستر لازم برای تحقق میز خدمت و ارائه خدمات الکترونیک را فراهم می‌کند.
سامانه پیشخوان ارباب ‌رجوع دیدگاه با هدف مکانیزه کردن فرآیند دریافت و ثبت نامه‌های اداری و‌ حذف حضور فیزیکی ارباب رجوع در سازمان‌ها، بهترین ارزش افزوده برای نهادهای مختلف خدمات‌دهنده است.
علاوه بر تسهیل و تسریع کارهای ارباب ‌رجوع و جلب رضایت او، تسهیل امور و بهره‌وری منابع سازمانی و همچنین تحقق حقوق شهروندی در نظام اداری کشور از دستاوردهای نصب و راه‌اندازی سامانه پیشخوان ارباب رجوع در سازمان‌های کاربر دیدگاه است.

اشتراک گذاری :