تغییر نسل نرم‌افزار مکاتبات اتوماسیون اداری دیدگاه در سازمان اقتصادی کوثر و شرکت‌های زیر مجموعه آن عملیاتی شد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گزارش روابط عمومی چارگون، سازمان اقتصادی کوثر و شرکت‌های زیرمجموعه آن، از قدیمی‌ترین کاربران مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه در حوزه استفاده از نرم افزار مکاتبات هستند که با توجه به تصمیم‌گیری‌های صورت گرفته برای ایجاد بهره‌وری و کارایی بیشتر ساختار سازمانی و مکاتبات اداری، پروژه تغییر نسل نرم‌افزار مکاتبات در این سازمان برنامه‌ریزی شد.
این پروژه که در مدت 2 هفته در سازمان اقتصادی کوثر و شرکت‌های تابعه‌‌اش به طول انجامید با برگزاری کلاس‌های آموزشی درباره چگونگی بهره‌برداری از امکانات نسل جدید اتوماسیون ادرای دیدگاه برای بیش از 180 کاربر مجموعه، خاتمه یافت.
در این کلاس‌های آموزشی به صورت عملی و تئوری چگونگی بکارگیری کلیه ابزارها و امکانات نرم‌افزار مکاتبات 5 دیدگاه به کاربران این سازمان آموزش و به سئوالات آنها از سوی کارشناسان شرکت چارگون پاسخ داده شد.
بکارگیری قابلیت‌های نرم‌افزار مکاتبات 5 دیدگاه مانند استفاده از مرورگرهای مختلف، بازکردن چندین پنجره در کنارهم، استفاده از کلیدهای میان‌بر برای گشودن فرم‌ها و … برای کاربران  از جمله سرفصل‌های آموزشی در این دوره بود.
نکته قابل توجه این است که قابلیت طراحی و  پیاده‌سازی معماری‌های متنوع و خاص برای دبیرخانه‌ها، جداسازی پیش‌نویس‌ها از مستندات رسمی، قابلیت اجرای نرم‌افزار دیدگاه در مرورگرهای Safari، Chrome، Firefox، IE و گردش الکترونیک مکاتبات و نامه‌ها را از طریق نرم‌افزار مکاتبات اتوماسیون اداری دیدگاه به شدت مورد توجه کاربران سازمان اقتصادی کوثر قرار گرفت.
بنابراین گزارش، علاوه بر نسل جدید اتوماسیون اداری، اپلیکیشن مکاتبات دیدگاه همراه نیز برای استفاده برخی از مدیران سازمان اقتصادی کوثر به عرضه شده است. مدیران سازمان اقتصادی کوثر با بهره‌گیری از این محصول می‌توانند بدون نیاز به حضور در محل کار به میز اداری و کارتابل روزانه خود دسترسی داشته باشند و امور روزمره را انجام دهند.
اپلیکیشن مکاتبات دیدگاه همراه با قابلیت‌هایی مانند مشاهده و ارجاع نامه‌ها، پیش‌نویس‌ها و تبدیل آنها به نامه و همچنین دریافت پیام‌ها و ارجاع آنها ابزار کارآمدی در حوزه مدیریت سازمانی به شمار می‌رود.
گفتنی است؛ سرویس‌های ارسال و دریافت فکس، سرویس تبادل اطلاعات برون سازمانی ECE و LINK و جستجو‌گیری در متن نیز مورد استفاده کاربران سازمان اقتصادی کوثر قرار می‌گیرند.

اشتراک گذاری :