پرش به محتوای اصلی

تغییر نسل نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه در سازمان اقتصادی کوثر

عملکرد مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه در سازمان‌های مشتری

تغییر نسل نرم‌افزار مکاتبات اتوماسیون اداری دیدگاه در سازمان اقتصادی کوثر و شرکت‌های زیر مجموعه آن عملیاتی شد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گزارش روابط عمومی چارگون، سازمان اقتصادی کوثر و شرکت‌های زیرمجموعه آن، از قدیمی‌ترین کاربران مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه در حوزه استفاده از نرم افزار مکاتبات هستند که با توجه به تصمیم‌گیری‌های صورت گرفته برای ایجاد بهره‌وری و کارایی بیشتر ساختار سازمانی و مکاتبات اداری، پروژه تغییر نسل نرم‌افزار مکاتبات در این سازمان برنامه‌ریزی شد.
این پروژه که در مدت 2 هفته در سازمان اقتصادی کوثر و شرکت‌های تابعه‌‌اش به طول انجامید با برگزاری کلاس‌های آموزشی درباره چگونگی بهره‌برداری از امکانات نسل جدید اتوماسیون ادرای دیدگاه برای بیش از 180 کاربر مجموعه، خاتمه یافت.
در این کلاس‌های آموزشی به صورت عملی و تئوری چگونگی بکارگیری کلیه ابزارها و امکانات نرم‌افزار مکاتبات 5 دیدگاه به کاربران این سازمان آموزش و به سئوالات آنها از سوی کارشناسان شرکت چارگون پاسخ داده شد.
بکارگیری قابلیت‌های نرم‌افزار مکاتبات 5 دیدگاه مانند استفاده از مرورگرهای مختلف، بازکردن چندین پنجره در کنارهم، استفاده از کلیدهای میان‌بر برای گشودن فرم‌ها و … برای کاربران  از جمله سرفصل‌های آموزشی در این دوره بود.
نکته قابل توجه این است که قابلیت طراحی و  پیاده‌سازی معماری‌های متنوع و خاص برای دبیرخانه‌ها، جداسازی پیش‌نویس‌ها از مستندات رسمی، قابلیت اجرای نرم‌افزار دیدگاه در مرورگرهای Safari، Chrome، Firefox، IE و گردش الکترونیک مکاتبات و نامه‌ها را از طریق نرم‌افزار مکاتبات اتوماسیون اداری دیدگاه به شدت مورد توجه کاربران سازمان اقتصادی کوثر قرار گرفت.
بنابراین گزارش، علاوه بر نسل جدید اتوماسیون اداری، اپلیکیشن مکاتبات دیدگاه همراه نیز برای استفاده برخی از مدیران سازمان اقتصادی کوثر به عرضه شده است. مدیران سازمان اقتصادی کوثر با بهره‌گیری از این محصول می‌توانند بدون نیاز به حضور در محل کار به میز اداری و کارتابل روزانه خود دسترسی داشته باشند و امور روزمره را انجام دهند.
اپلیکیشن مکاتبات دیدگاه همراه با قابلیت‌هایی مانند مشاهده و ارجاع نامه‌ها، پیش‌نویس‌ها و تبدیل آنها به نامه و همچنین دریافت پیام‌ها و ارجاع آنها ابزار کارآمدی در حوزه مدیریت سازمانی به شمار می‌رود.
گفتنی است؛ سرویس‌های ارسال و دریافت فکس، سرویس تبادل اطلاعات برون سازمانی ECE و LINK و جستجو‌گیری در متن نیز مورد استفاده کاربران سازمان اقتصادی کوثر قرار می‌گیرند.

مطالب مرتبط

پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون
پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون

ایجاد بلاگ برای چارگون به معنی ایجاد روش نوین ارتباطی علاوه بر روشهای موجود قبلی است. با ایجاد این بلاگ ... ادامه مطلب »

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.