مدیر پروژه زاگرس تاکید کرد: با توسعه سیستم‌های دیدگاه در پروژه زاگرس، ‌بستری امن‌تر،‌ چابک‌تر، پایدارتر و بهینه‌تر برای مشتریان آماده خواهیم کرد.

خشایار رفعتی- مدیر پروژه زاگرس (1)
خشایار رفعتی- مدیر پروژه زاگرس

به گزارش روابط عمومی چارگون، مدیران شرکت با هدف سرعت دادن و چابک‌سازی پروژه زاگرس، مدیریت و مسئولیت راهبری و اجرای آن را به خشایار رفعتی محول کرده‌اند.
خشایار رفعتی که پیش از این مدیریت راهکار اتوماسیون اداری دیدگاه را برعهده داشت، معتقد است: نیاز به تغییر معماری سیستم‌های دیدگاه و همگام شدن با تکنولوژی‌های منعطف‌تر و بروزتر، برنامه همیشگی چارگون است.
خشایار رفعتی درباره مسئولیت جدید خود گفت: پروژه تحولی زاگرس که یکی دو سالی است در شرکت چارگون آغاز شده به یکی از استراتژیک‌‌ترین اهداف شرکت بدل شده است.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

تغییر رویکرد و تعاملات سازمانی با سیستم‌های دیدگاه

او با بیان اینکه پروژه زاگرس مهمترین و بزرگترین گام تحول‌آفرین در چارگون است، گفت: در جریان پروژه زاگرس،‌ موضوع تغییر بستر توسعه‌ای سیستم‌های دیدگاه به یک معماری بسیار پیشرفته، برنامه‌ریزی و عملیاتی خواهد شد. مطمئنم این امر مهم با همکاری و تعامل سازنده و موثر بین تیم‌ها و راهکارهای مختلف شرکت چارگون امکان‌پذیر می‌شود.
به گفته وی، ترسیم بهترین مسیر توسعه نرم‌افزارها در محیط زاگرس با درنظر گرفتن کیفیت و تسریع انتقال کلیه نرم‌افزارها به آن، هدف اصلی در آغاز راه مدیریت این پروژه، خواهد بود.
وی ادامه داد: چارگون همواره برای دستیابی به سرعت بیشتر توسعه‌ محصول و نیز مقیاس‌پذیری بالاتر ارائه خدمات به سازمان‌های مشتری، برنامه‌ریزی دارد.
رفعتی ادامه داد: معتقدم با تغییر بستر مجموعه دیدگاه در پروژه زاگرس، ‌بستری امن‌تر،‌ چابک‌تر، پایدارتر و بهینه‌تر برای مشتریان آماده کرده‌ایم که تحت عنوان نسل پنجم دیدگاه آن را به سازمان‌های مشتری، عرضه می‌کنیم.
مدیر پروژه زاگرس تصریح کرد: ایجاد تغییر و حرکت در لبه تکنولوژی نیاز زندگی و تعاملات امروز است. ما در چارگون تلاش می‌کنیم تا گام به گام مشتریان خود را دعوت به تغییر نسل کنیم، چراکه ارزش افزوده بکارگیری آن، سبب تغییر رویکرد و تعاملات بهتر سازمانی‌ و افزایش بهره‌وری خواهد شد و نهایتا سازمان‌های مشتری را چابک‌تر می‌سازد.

اشتراک گذاری :