مدیر پروژه زاگرس: توسعه سیستم‌های دیدگاه در معماری زاگرس، برنامه استراتژیک‌‌ چارگون است

مدیر پروژه زاگرس تاکید کرد: با توسعه سیستم‌های دیدگاه در پروژه زاگرس، ‌بستری امن‌تر،‌ چابک‌تر، پایدارتر و بهینه‌تر برای مشتریان آماده خواهیم کرد.

خشایار رفعتی- مدیر پروژه زاگرس (1)

خشایار رفعتی- مدیر پروژه زاگرس

به گزارش روابط عمومی چارگون، مدیران شرکت با هدف سرعت دادن و چابک‌سازی پروژه زاگرس، مدیریت و مسئولیت راهبری و اجرای آن را به خشایار رفعتی محول کرده‌اند.
خشایار رفعتی که پیش از این مدیریت راهکار اتوماسیون اداری دیدگاه را برعهده داشت، معتقد است: نیاز به تغییر معماری سیستم‌های دیدگاه و همگام شدن با تکنولوژی‌های منعطف‌تر و بروزتر، برنامه همیشگی چارگون است.
خشایار رفعتی درباره مسئولیت جدید خود گفت: پروژه تحولی زاگرس که یکی دو سالی است در شرکت چارگون آغاز شده به یکی از استراتژیک‌‌ترین اهداف شرکت بدل شده است.

تغییر رویکرد و تعاملات سازمانی با سیستم‌های دیدگاه

او با بیان اینکه پروژه زاگرس مهمترین و بزرگترین گام تحول‌آفرین در چارگون است، گفت: در جریان پروژه زاگرس،‌ موضوع تغییر بستر توسعه‌ای سیستم‌های دیدگاه به یک معماری بسیار پیشرفته، برنامه‌ریزی و عملیاتی خواهد شد. مطمئنم این امر مهم با همکاری و تعامل سازنده و موثر بین تیم‌ها و راهکارهای مختلف شرکت چارگون امکان‌پذیر می‌شود.
به گفته وی، ترسیم بهترین مسیر توسعه نرم‌افزارها در محیط زاگرس با درنظر گرفتن کیفیت و تسریع انتقال کلیه نرم‌افزارها به آن، هدف اصلی در آغاز راه مدیریت این پروژه، خواهد بود.
وی ادامه داد: چارگون همواره برای دستیابی به سرعت بیشتر توسعه‌ محصول و نیز مقیاس‌پذیری بالاتر ارائه خدمات به سازمان‌های مشتری، برنامه‌ریزی دارد.
رفعتی ادامه داد: معتقدم با تغییر بستر مجموعه دیدگاه در پروژه زاگرس، ‌بستری امن‌تر،‌ چابک‌تر، پایدارتر و بهینه‌تر برای مشتریان آماده کرده‌ایم که تحت عنوان نسل پنجم دیدگاه آن را به سازمان‌های مشتری، عرضه می‌کنیم.
مدیر پروژه زاگرس تصریح کرد: ایجاد تغییر و حرکت در لبه تکنولوژی نیاز زندگی و تعاملات امروز است. ما در چارگون تلاش می‌کنیم تا گام به گام مشتریان خود را دعوت به تغییر نسل کنیم، چراکه ارزش افزوده بکارگیری آن، سبب تغییر رویکرد و تعاملات بهتر سازمانی‌ و افزایش بهره‌وری خواهد شد و نهایتا سازمان‌های مشتری را چابک‌تر می‌سازد.

برچسب ها: , , , , , , ,