پرش به محتوای اصلی

مدیر پروژه زاگرس: توسعه سیستم‌های دیدگاه در معماری زاگرس، برنامه استراتژیک‌‌ چارگون است

خشایار رفعتی- مدیر پروژه زاگرس (2)

مدیر پروژه زاگرس تاکید کرد: با توسعه سیستم‌های دیدگاه در پروژه زاگرس، ‌بستری امن‌تر،‌ چابک‌تر، پایدارتر و بهینه‌تر برای مشتریان آماده خواهیم کرد.

خشایار رفعتی- مدیر پروژه زاگرس (1)
خشایار رفعتی- مدیر پروژه زاگرس

به گزارش روابط عمومی چارگون، مدیران شرکت با هدف سرعت دادن و چابک‌سازی پروژه زاگرس، مدیریت و مسئولیت راهبری و اجرای آن را به خشایار رفعتی محول کرده‌اند.
خشایار رفعتی که پیش از این مدیریت راهکار اتوماسیون اداری دیدگاه را برعهده داشت، معتقد است: نیاز به تغییر معماری سیستم‌های دیدگاه و همگام شدن با تکنولوژی‌های منعطف‌تر و بروزتر، برنامه همیشگی چارگون است.
خشایار رفعتی درباره مسئولیت جدید خود گفت: پروژه تحولی زاگرس که یکی دو سالی است در شرکت چارگون آغاز شده به یکی از استراتژیک‌‌ترین اهداف شرکت بدل شده است.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

تغییر رویکرد و تعاملات سازمانی با سیستم‌های دیدگاه

او با بیان اینکه پروژه زاگرس مهمترین و بزرگترین گام تحول‌آفرین در چارگون است، گفت: در جریان پروژه زاگرس،‌ موضوع تغییر بستر توسعه‌ای سیستم‌های دیدگاه به یک معماری بسیار پیشرفته، برنامه‌ریزی و عملیاتی خواهد شد. مطمئنم این امر مهم با همکاری و تعامل سازنده و موثر بین تیم‌ها و راهکارهای مختلف شرکت چارگون امکان‌پذیر می‌شود.
به گفته وی، ترسیم بهترین مسیر توسعه نرم‌افزارها در محیط زاگرس با درنظر گرفتن کیفیت و تسریع انتقال کلیه نرم‌افزارها به آن، هدف اصلی در آغاز راه مدیریت این پروژه، خواهد بود.
وی ادامه داد: چارگون همواره برای دستیابی به سرعت بیشتر توسعه‌ محصول و نیز مقیاس‌پذیری بالاتر ارائه خدمات به سازمان‌های مشتری، برنامه‌ریزی دارد.
رفعتی ادامه داد: معتقدم با تغییر بستر مجموعه دیدگاه در پروژه زاگرس، ‌بستری امن‌تر،‌ چابک‌تر، پایدارتر و بهینه‌تر برای مشتریان آماده کرده‌ایم که تحت عنوان نسل پنجم دیدگاه آن را به سازمان‌های مشتری، عرضه می‌کنیم.
مدیر پروژه زاگرس تصریح کرد: ایجاد تغییر و حرکت در لبه تکنولوژی نیاز زندگی و تعاملات امروز است. ما در چارگون تلاش می‌کنیم تا گام به گام مشتریان خود را دعوت به تغییر نسل کنیم، چراکه ارزش افزوده بکارگیری آن، سبب تغییر رویکرد و تعاملات بهتر سازمانی‌ و افزایش بهره‌وری خواهد شد و نهایتا سازمان‌های مشتری را چابک‌تر می‌سازد.

مطالب مرتبط

پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون
پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون

ایجاد بلاگ برای چارگون به معنی ایجاد روش نوین ارتباطی علاوه بر روشهای موجود قبلی است. با ایجاد این بلاگ ... ادامه مطلب »

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.