پرش به محتوای اصلی

تشریح طر‌ح‌های توسعه‌ای واحد تولید نرم‌افزار موبایل چارگون در گفت‌وگو با رضا طاعتی

رییس واحد تولید نرم‌افزار موبایل چارگون از اتمام نسخه iOS اپلیکیشن جلسات دیدگاه تا پایان مهرماه خبر داد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

رضا طاعتی در گفت‌و‌گو با روابط عمومی چارگون با اعلام این خبر افزود: اپلیکیشن جلسات دیدگاه محصول جدیدی که نسخه اندروید آن در اولین مرحله به بازار عرضه شد. به دلیل دامنه نفود آیفون در سطوح مدیریتی، تصمیم گرفتیم نسخه iOS این محصول را نیز تولید و ارائه کنیم.
وی ادامه داد: تا پایان مهرماه نسخه iOS جلسات با اصلی‌ترین و مهم‌ترین فیچرها و قابلیت‌های نسخه اندروید به مشتریان عرضه می‌شود و پس از آن، سایر امکانات و قابلیت‌ها به آن افزوده خواهد شد.
طاعتی خاطرنشان کرد: اپلیکشین جلسات دیدگاه سنگین‌ترین و پیچیده‌ترین محصول موبایلی چارگون است که پس از تقسیم دیدگاه همراه به محصولات جداگانه مکاتبات و پیشخوان با ساختار جدید اپلیکیشن‌های دیدگاه، کارمی‌کند.
رییس واحد تولید نرم‌افزار موبایل چارگون اضافه کرد: تلاش کردیم با تقسیم اپلیکیشن دیدگاه همراه و ایجاد ساختار جدید برنامه‌های موبایلی، ارزش افزوده این محصول را برای شرکت و سازمان مشتری دوچندان کنیم؛ چراکه علاوه بر توسعه و افزایش قابلیت‌های اپلیکیشن‌ها، امکان نگهداری از آنها برای ما آسان‌تر شد؛ ضمن اینکه کاربران نیز به راحتی از آنها استفاده می‌کنند و تجربه کاربری بهتری خواهند داشت.
طاعتی همچنین به طرح توسعه و ارتقای اپلیکیشن جمع‌دار از راهکار لجستیک اشاره کرد و گفت: افزایش قابلیت‌های این اپلیکیشن مثل قابلیت خواندن بارکدهای لیزری و یا تعریف هم‌زمان کالا طی فرآیند جمع‌داری اموال را نیز در دستور کار داریم.
به گفته وی، در اپلیکیشن مکاتبات دیدگاه نیز پس از ارائه طرح راهکار اتوماسیون اداری، امکان جستجو در آرشیو نامه‌های شخصی پیاده‌سازی خواهد شد. همچنین در اپلیکیشن پیشخوان نیز امکانات جدیدی اضافه خواهد شد تا کاربران بتوانند کارهای اداری بیشتری را از طریق این برنامه موبایلی انجام دهند.
رییس واحد تولید نرم‌افزار موبایل چارگون بر اهمیت توسعه محصولات موبایلی در حوزه راهکارهای سازمانی تاکید کرد و گفت: در حال حاضر شرکت چارگون در حوزه اپلیکشین‌های سازمانی پیشروست؛ چراکه بسیاری از شرکت‌های بزرگ و رقیب کمتر به این حوزه ورود کرده‌اند.
وی تاکید کرد: چارگون نسبت به کارکردهای توسعه‌ای و متنوع موبایل حساس است و تصمیم دارد با قدرت بیشتر به پیشرفت در این حوزه ادامه داده و تنوع محصولات خود را بیشتر کند.

مطالب مرتبط

پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون
پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون

ایجاد بلاگ برای چارگون به معنی ایجاد روش نوین ارتباطی علاوه بر روشهای موجود قبلی است. با ایجاد این بلاگ ... ادامه مطلب »

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.