تکمیل قابلیت‌های حوزه‌ اتوماسیون اداری دیدگاه در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر با خرید لیسانس و ارائه خدمات نصب و عملیاتی‌سازی وب سرویس‌های ثبت نامه، فایل و استخراج اطلاعات، نرم‌افزارهای حوزه اتوماسیون اداری دیدگاه را در مجموعه خود تکمیل کرد.

حمید رضا ربطی، کارشناس فروش محصول به روابط عمومی چارگون گفت: صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در آغاز همکاری خود با چارگون نرم‌افزار مکاتبات 5،‌ دیدگاه همراه و سرویس‌های ارسال و دریافت فکس و تبادل اطلاعات برون سازمانی ECE و LINK را از حوزه زیرساخت خریداری کرد.
وی اضافه کرد: صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در حال حاضر سعی دارد تا با تکمیل امکانات و قابلیت‌های حوزه اتوماسیون اداری دیدگاه در این صندوق،‌ گامی مثبت به سمت تحول و مکانیزاسیون بردارد.
کارشناس فروش محصول چارگون خاطرنشان کرد: در مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، به مفهوم اتوماسیون اداری از منظر نوینی نگاه شده است بطوریکه محدوده گسترده‌ای از تعاملات را در برگرفته و پاسخگوی حجم وسیعی از فرآیندهای سازمان است.
به گفته وی، این مجموعه که کاربرد آن از مدیران ارشد تا مجموعه کارکنان و مخاطبان خارجی تسری یافته‌ از ضریب نفوذ بالایی در سازمان‌ها برخوردار است و علاوه بر پشتیبانی کامل فرآیندها و تعاملات مورد نیاز برای تولید و گردش نامه‌ها و مکتوبات اداری، چرخه‌های مربوط به مدیریت زمان پرسنل، مدیریت کارها، جلسات، و اطلاعات سازمان نیز تحت پوشش قرار می‌گیرد.
گفتنی است؛ مدیریت این پروژه‌ از سوی چارگون به جناب آقای مهدی راد واگذار شده است.

برچسب ها: , , , , , , , , , ,