برگزاری 3 کارگاه آموزشی نرم‌افزار حقوق و دستمزد دیدگاه با حضور کاربران مالی سازمان مدیریت استان‌ها

کارگاه‌های عملیاتی محاسبات حقوق و دستمزد دیدگاه به همراه آموزش‌های تکمیلی در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی می‌شوند.

به گزارش روابط عمومی چارگون، به دنبال استقرار نرم‌افزارهای راهکار منابع انسانی دیدگاه در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و ادارات استانی آن،‌ از روز گذشته دوشنبه 18 اردیبهشت‌ماه برگزاری کارگاه‌های آموزش نرم‌افزار حقوق و دستمزد آغاز شده است.
در هر کارگاه‌ آموزشی 25 نفر نمایندگان و رابطین سازمان مرکزی برنامه و بودجه و ادارات کل استانی سراسر کشور طی 3 روز حضور خواهندیافت تا با فرآیندهای ورود اطلاعات، وام، پس انداز، تایید پرداخت، احکام، محاسبه حقوق و گزارشگیری از آن آشنا شوند.
کارگاه بازآموزی و آموزش‌های تکمیلی نرم‌افزار حقوق و دستمزد دیدگاه در سازمان برنامه و بودجه کشور توسط خانم‌ راحله رجبی و آقایان امیرعباس شعبانی و محمدحسین برزگری از کارشناسان راهکار منابع انسانی چارگون برگزار می‌شود.
بنابراین گزارش، کلاس‌های آموزش کارگاه بازآموزی و آموزش‌های تکمیلی نرم‌افزار حقوق و دستمزد از ساعت 9 صبح تا 4 بعدازظهر در ستاد مرکزی این سازمان آغاز شده است.
گفتنی است؛ سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور برای ۴۵۰۰ کاربر خود، نرم‌افزارهای تشکیلات سازمانی، پرسنلی، حضور و غیاب، حقوق و دستمزد، وام، بیمه،‌ مهمانسرا، آموزش، ارزیابی عملکرد، خزانه‌داری، قراردادها، انبار و حسابداری انبار، اموال و دارایی‌های ثابت و خرید و تدارکات، مدیریت فرآیندها(BPMS)،‌حسابداری مالی، بودجه و اعتبارات را از مجموعه نرم‌افزارهای دیدگاه خریداری کرده است.

برچسب ها: , , , , , , , ,