پرش به محتوای اصلی

دومین همایش منطقه‌ای چارگون با حضور نمایندگان استان‌های شرقی کشور برگزار شد

دومین همایش منطقه‌ای چارگون با حضور نمایندگان استان‌های شرقی کشور

دومین همایش منطقه‌ای چارگون با حضور نمایندگان و کارشناسان فناوری اطلاعات سازمان‌های مختلف استان‌های شرقی کشور در سالن اجتماعات باقرالعلوم (ع) مشهد برگزار شد.

photo_2016-08-01_12-45-57

به گزارش روابط عمومی چارگون در این همایش، مدیران و کارشناسان سازمان‌های مشتری چارگون و سایر صنایع فعال در استان‌های خراسان‌رضوی‌، خراسان‌شمالی، خراسان‌جنوبی و استان‌های سیستان و بلوچستان و گلستان حضور یافتند تا با آخرین دستاورد‌های چارگون در مجموعه نرم‌افزارهای دیدگاه و سایر محصولاتش از نزدیک، آشنا شوند.
در ابتدای این مراسم، فرزاد رحمانی- مدیرعامل چارگون با بیان اینکه دلیل پیشی گرفتن نرم‌افزارهای حوزه B2C از نرم‌افزارهای B2B نقش آنها در بهبود کیفیت زندگی مردم است، تاکید کرد: هرجا پدیده‌ای به کیفیت زندگی و بهره بردن بیشتر از زمان کمک کند، مردم برای استفاده از آن درنگ نمی‌کنند.
وی ادامه داد: مردم طی سال‌های اخیر جسورانه تصمیم گرفتند، سبک زندگیشان را عوض کنند. حال سوال اساسی این است که سازمان‌ها برای بهبود کیفیت زندگیشان چه می‌کنند؟ مدیران سازمان‌ها، برای بالابردن کیفیت کاری، افزایش سلامت، سرعت، شفافیت و ارتباط آسانتر با مخاطبان چه تصمیماتی می‌گیرند؟
وی با بیان اینکه چارگون مفتخر است که در کارکرد بهتر سازمان‌ها و شرکت‌ها در ایران تاثیرگذار بوده، یادآور شد: چارگون طی ۱۷ سال فعالیت همواره تلاش کرده به بهبود کیفیت زندگی سازمان‌ها کمک کند؛ چراکه معتقدیم محصولات و خدمات چارگون برای سازمان‌ها بهره‌وری به همراه دارند.
مدیرعامل چارگون خاطرنشان کرد: یکی از مهمترین شاخص‌های کاری چارگون، نسبت نیروی انسانی مربوط به توسعه محصول به کل کارکنان است که قریب به ۳۰ درصد است و قطعا در کسب‌وکارهای مشابه کم‌نظیر است. این امر، نشان از رویکرد توسعه‌ای چارگون دارد.
رحمانی با بیان اینکه چارگون ارائه سیستم‌های سازمانی مبتنی بر وب را درست در آغاز دهه موسوم به اینترنت آغاز کرد، افزود: این ابتکار، موضوعی بود که تصور می‌شد موفقیتش غیرممکن است.
وی ادامه داد: هم‌زمان با آغاز نقش‌آفرینی انفجاری تلفن‌ها و دستگاه‌های همراه، چارگون نرم‌افزارهای سازمانی خود را عرضه کرد که امروز نقش مهمی در بسیاری از سازمان‌ها دارند.
مدیرعامل چارگون تاکید کرد: امروز، وقت آن است که در سازمان‌ها، گفتمان جاری شود و از آنجا که این امر، ابزار متناسب و به روز می‌خواهد، چارگون تلاش می‌کند تا ابزارهای گفتمان سازمانی را فراهم کند.
وی تصریح کرد: انعطاف‌پذیری و قابلیت انطباق با کسب‌وکارهای گوناگون اعم از دولتی و غیردولتی، یکی از ویژگی‌های بارز دیدگاه است و تجربه موفق استقرار در سازمان‌های ایرانی گویای این مهم است. تیم ما به واسطه صدها تجربه موفق در همکاری با برندها و سازمان‌های برتر کشور، تسلط کامل بر فرآیندها و الزامات کسب‌وکارها را دارد و کارنامه موفقی را هم در این زمینه داراست.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.
973A8353

به گزارش روابط عمومی چارگون در ادامه این همایش، روزبه بهرامی- مدیر پشتیبانی فنی چارگون به معرفی راهکارهای مالی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه پرداخت و گفت: راهکارهای مالی دیدگاه به نحو موثری با نرم‌افزارهای حوزه منابع‌انسانی و لجستیک یکپارچه‌سازی شده است. وی ادامه داد: راهکارهای مالی دیدگاه قدرت و توانمندی بالایی در پیاده‌سازی نظام حسابداری تعهدی دارد که در سازمان‌های بزرگی با گستردگی جغرافیایی در سراسر کشور با موفقیت اجرایی شده است. ابراهیم قلی‌پور- رئیس استقرار اتوماسیون اداری چارگون نیز از نسل جدید اتوماسیون اداری دیدگاه برای حاضرین در جلسه گفت.
بنابراین گزارش، در بخش دیگری از دومین همایش منطقه‌ای چارگون، فیلم کوتاه «سیاهِ روشن» که از ساخته‌های جشنواره فیلم چارگون در راستای مسئولیت پذیری اجتماعی و حمایت از کمپین 11ایران بود، به همراه فیلم «برنامه‌نویس‌ها به بهشت نمی‌روند»، برای حاضران به نمایش درآمد. برنامه بعدازظهر همایش نیز با برگزاری کارگاه‌های فنی برای کاربران مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه ادامه یافت. در این بخش کارگاه فنی زیرساخت‌ها، پایداری و بهینگی توسط مهدی زرجویی، متخصص فنی پشتیبانی چارگون ارائه شد.

مطالب مرتبط

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

حضور شرکت چارگون در هفتمین کنفرانس توسعه منابع انسانی
حضور شرکت چارگون در هفتمین کنفرانس توسعه منابع انسانی

مقاله ارسالی توسط روزبه بهرامی، رییس واحد راه‌اندازی منابع انسانی شرکت چارگون، به هفتمین کنفرانس توسعه منابع‌ انسانی، در میان ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.