رئیس مرکز توسعه فناوری اطلاعات استانداری سمنان: دانش و تخصص، عامل موفقیت خانواده چارگون است

رئیس مرکز برنامه‌ریزی، نوسازی و توسعه فناوری اطلاعات استانداری سمنان دانش و تخصص را عامل موفقیت شرکت چارگون دانست.

به گزارش روابط عمومی چارگون، در ششمین گردهمایی سالانه مشتریان چارگون که 18 دی ماه در مرکز همایش‌­های برج میلاد تهران برگزار شد استانداری سمنان، نشان سازمان الکترونیکی برگزیده را دریافت کرد.
این نشان را مدیران چارگون به جناب آقای دکتر مرتضایی قهرودی، رئیس مرکز برنامه‌ریزی، نوسازی و توسعه فناوری اطلاعات استانداری سمنان اهدا کردند. دکتر مرتضایی قهرودی پس از دریافت این نشان، تاکید کرد: امروز دیدیم عامل موفقیت خانواده بزرگ چارگون چیزی غیر از تخصص و دانش اعضای این خانواده نیست.
وی با بیان اینکه در چهره تک‌تک کارکنان چارگون، امید، مهربانی و علاقه به کار را در می‌توان دید از حاضران در سالن خواست تا اعضای خانواده چارگون را تشویق کنند.
استانداری سمنان از جمله کاربران مجموعه نرم‌­افزارهای دیدگاه است که تاکنون نرم‌افزارهای متعددی از این مجموعه شامل نرم‌افزارهایی از راهکارهای اتوماسیون اداری، ‌مالی،‌ لجستیک، منابع انسانی، دیدگاه همراه و مدیریت فرآیندها BPMS در آن نصب و عملیاتی شده‌اند.
لازم به ذکر است؛ معیارهای انتخاب سازمان الکترونیکی برگزیده را مجموعه‌ای از ویژگی‌های کمی و کیفی شامل چگونگی استقرار سیستم‌ها، میزان بهره‌برداری از نرم‌افزار در سطوح مختلف سازمانی، میزان بومی‌سازی دانش نرم‌افزار در سازمان، رویکرد توسعه سیستم‌ها و همچنین ضریب نفوذ سیستم‌ها در سازمان‌ها، تشکیل داده است.

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , ,