مدیران شرکت چارگون با اعطای لوح تقدیر و نشان سازمان الکترونیکی برگزیده از 10سازمان بهره‌بردار مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه تقدیر کردند.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گزارش روابط عمومی چارگون، نشان «سازمان الکترونیکی برگزیده» با تاکید چارگون بر همراهی مشتریان تا بهره‌وری کامل، امسال نیز پس از طی مراحل مختلف خود ارزیابی سازمان‌ها و بررسی کارشناسان بخش‌های مختلف چارگون درباره میزان بهره‌برداری از نرم‌افزارهای دیدگاه به برترین کاربران این مجموعه، اعطاشد .
این نشان را مدیران چارگون به نمایندگانی از وزارت ورزش و جوانان، سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، بانک قرض الحسنه مهر ایران، هواپیمایی قشم، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، شرکت اکتوورکو، شرکت پرتو نگین ناصح، استانداری زنجان، بانک صنعت و معدن و شرکت آسفالت طوس اعطا کردند.
مدیران و دست‌اندرکاران مراسم اعطای«نشان سازمان الکترونیکی برگزیده» در چارگون همواره تاکید کرده‌اند که این تقدیر، نشانی از همراهی با مشتریان در بهره‌برداری درست و مناسب از محصولات نرم‌افزاری دیدگاه‌ است. چارگون با اعطای این نشان تلاش می‌کند تا دغدغه‌های مشتریان را حتی پس از خرید و نصب محصول نرم‌افزاری دنبال و آنها را تا رسیدن به نتایجی ملموس و تحول‌آفرین در ساختار سازمانی خود، همراهی ‌کند.
بنابراین گزارش، شرکت چارگون هر ساله با هدف دریافت اطلاعات مورد نیاز برای ارزیابی نهایی از سازمان‌های مشتری درخواست می‌کند تا در صورت تمایل به سئوالات متعدد و متنوع طراحی شده، پاسخ دهند و در انتخاب سازمان الکترونیکی برتر، شرکت کنند. معیارهای نهایی انتخاب برگزیدگان را ابعاد و حجم پروژه، میزان بومی‌سازی دانش نرم‌افزار در سازمان، چگونگی استقرار سیستم‌ها، میزان بهره‌برداری از نرم‌افزار در سطوح مختلف سازمانی، رویکرد توسعه سیستم‌ها و همچنین ضریب نفوذ سیستم‌ها در سازمان‌ها شامل می‌شوند.
نشان «سازمان الکترونیکی برگزیده» در هشتمین گردهمایی سالانه چارگون را جناب آقای مهندس مطلبی- رئیس مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری وزارت ورزش و جوانان، جناب آقای دکتر پور احمدی- رئیس مرکز فناوری اطلاعات ، ارتباطات و تحول اداری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، جناب آقای مهندس انصاری- رئیس اداره فناوری اطلاعات بانک قرض الحسنه مهر ایران، جناب آقای مهندس چرنین- مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات هواپیمایی قشم، سرکار خانم مهندس الله‌وکیلی- مدیرکل فناوری اطلاعات و خدمات الکترونیک شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، جناب آقای مهندس دهقان- مدیر فناوری اطلاعات شرکت اکتوورکور، جناب آقای مهندس تقوی- مدیر انفورماتیک شرکت پرتو نگین ناصح ، سرکار خانم مهندس بیگلو سرپرست مدیریت فناوری اطلاعات و شبکه دولت در استانداری زنجان، خانم مهندس بیگلو و جناب آقای مهندس شاه منصوری به نمایندگی از بانک صنعت و معدن و جناب آقای مهندس فتحی- مدیر فناوری اطلاعات شرکت آسفالت طوس دریافت کردند.
بنابراین گزارش، در ادامه مراسم تقدیر از سازمان‌های الکترونیکی برگزیده همچنین از 3 سازمان کاربر دیدگاه که بیشترین ارتباط  و تعامل با شرکت چارگون را از طریق پرتال مشتریان برقرار کرده‌اند نیز تقدیر شد. در این مراسم، خانم‌ مهندس شیرازیان حجتی از سازمان جمع‌آوری املاک تملیکی، آقای مهندس روانفر از دانشگاه علوم پزشکی جندی‌شاپور و خانم مهندس رنجبران از دانشگاه شهید بهشتی به نمایندگی از این سازمان‌ها، تقدیرنامه خود را دریافت کردند.

اشتراک گذاری :